Land of War: The Beginning


Producent: MS Games
w
Premiera: 10 czerwca 2021
Wersja językowa: polska (dubbing)
Tryb: jednoosobowy
Gatunek: , ,
Opis:

Wciel się w polskiego żołnierza, który od pierwszych dni wojny stawia czoła niezliczonym natarciom wojsk niemieckich. Ruszaj do walki pieszo, kierując pojazdami opancerzonymi lub usiądź za sterami samolotu. Walcz wręcz, korzystaj z ponad kilkudziesięciu rodzajów uzbrojenia do wyboru.

Recenzje krytyków

Jeśli [...] chodzi o realizm historyczny „Land of War – The Beginning”, to mam mieszane uczucia. [...] Całościowo rozgrywka, mimo silnych inspirarcji CoD-em, przypomina bardziej retro-strzelanki, w które zagrywaliśmy się przed laty (co swoją drogą również ma swój urok).
Zobacz pełną recenzje
To w gruncie rzeczy dobry fundament pod przyszłe produkcje. Gdyby tylko tak bardzo nie irytowało rozmieszczenie punktów kontrolnych, pływanie postaci, drewniane animacje, niechlujnie dograne dźwięki i fatalne dialogi, to moglibyśmy mówić o całkiem niezłej produkcji.
Zobacz pełną recenzje
Land of War: The Beginning ciężko zarekomendować, ale nie można powiedzieć, że to gra, którą nie warto się interesować. Ja osobiście nie uważam czasu spędzonego z dziełem MS Games za stracony, bo system strzelania jest w porządku, a to, co kuleje da się poprawić w kolejnych patchach.
Zobacz pełną recenzje
[...] to bardzo średnia próba stworzenia drugowojennego FPSa osadzonego w Polsce, której niewiele brakuje, by zasłużyła na miano kiepskiej. Gdyby produkcja studia MS Games była wyceniona na 50 złotych, to mógłbym ją wam polecić.
Zobacz pełną recenzje
Land of War: The Beginning to gra, która miała nawiązywać do Medal of Honor czy Call of Duty, a niestety nawiązuje przede wszystkim do jakości takich polskich produkcji z dawnych lat, jak Mortyr. Ma kilka zalet, ale wszystkie skutecznie równoważą wady.
Zobacz pełną recenzje
[...] choć Land of War – The Beginning to klapa, tak są pewne jasne punkty, na których można dalej bazować. Na pewno nie zawiodło samo strzelanie, wypadające całkiem dobrze, nie tylko na tle reszty, ale i konkurencji. Zdecydowana mniejszość pomysłów wypaliła, ale te, które się bronią, wyszły bardzo dobrze.
Zobacz pełną recenzje

Recenzje krytyków bez oceny końcowej

Nie są brane pod uwagę do średniej CyberKrytyk

Dodaj ocenę gracza