Knockout City


Producent: Velan Studios
Premiera: 21 maja 2021
Wersja językowa: polska (napisy)
Tryb: wieloosobowy (Internet)
Gatunek: , ,
Udostępnij:

Zbierz drużynę i walcz przeciwko innym ekipom w Knockout City, gdzie rachunki wyrównuje się przez spektakularne bitwy w zbijaka. Przygotuj się na niesłychaną zabawę i zaciętą rywalizację w tym zupełnie świeżym podejściu do drużynowych gier wieloosobowych.

Spersonalizuj swoją postać i stwórz ekipę wraz ze znajomymi, aby zacząć podbój Knockout City. Nokautuj przeciwników rzutami specjalnymi i skoordynowaną pracą zespołową, jednocześnie robiąc uniki i łapiąc piłki śmigające po całej mapie. Nie masz piłki? Żaden problem! Możesz dosłownie zwinąć się w kulę, wtoczyć do rąk towarzysza z drużyny i stać się przepotężną bronią.

Recenzje krytyków

Gra jest całkowicie wolna od uciążliwych mikropłatności i oferuje pełen cross-play, jednocząc graczy na wszystkich platformach. Jej koncepcja wydaje się świeża, a gameplay głęboki. Wprost nie mogę doczekać się nowych map, specjalnych piłek i trybów, które zadebiutują w przyszłych sezonach.
Zobacz pełną recenzje
Zabawa jest świeża, ma wiele ciekawych pomysłów, dostarcza sporą porcję zawartości, mogącej nas wciągnąć. Niestety nie będzie to żaden drugi Rocket League, to dobry tytuł, który będziemy wspominać jako miły w takim czasie jak obecny, gdy wielu premier jeszcze nie ma.
Zobacz pełną recenzje
W Knockout City można się z miejsca zakochać i czerpać ogromną przyjemność z kolejnych pojedynków [...] Ale tylko wtedy, gdy naprawdę mamy z kim grać.
Zobacz pełną recenzje
Knockout City nie jest pozycją idealną i może zginąć w gąszczu podobnych projektów nastawionych na multiplayer. Ma jednak ogromny potencjał, by zostać kolejnym e-sportowym hitem, albowiem daje sporo frajdy i zachęca do zagrania "jeszcze jednego meczu".
Zobacz pełną recenzje
Produkcja Velan Studios może nie będzie Twoją nową e-sportową obsesją, ale prawie na pewno będzie dobrze spędzonym, wakacyjnym czasem. Tak w sam raz na kilka szybkich sesji w tygodniu, a nawet na utopienie całego wieczora, jeśli nie weekendu.
Zobacz pełną recenzje

Recenzje krytyków bez oceny końcowej

Nie są brane pod uwagę do średniej CyberKrytyk
O jakości Knockout City ostatecznie zadecyduje społeczność. Ja mogę teraz śmiało powiedzieć, że przez tę parę godzin bawiłem się naprawdę dobrze i mógłbym od czasu do czasu zrezygnować z meczu w Rocket League, żeby z dwójką znajomych porzucać piłkami do ludzi z internetu.
Zobacz pełną recenzje

Dodaj ocenę gracza