King of Seas


Producent: 3DClouds
Premiera: 25 maja 2021
Wersja językowa: angielska
Tryb: jednoosobowy
Gatunek: ,
Udostępnij:

King of Seas pozwala Ci dowodzić własnym statkiem pirackim i eksplorować rozległy, proceduralnie generowany świat. Ta fabularna gra akcji zawiera wszystkie elementy, które można znaleźć w opowieści o piratach, w tym skarby, ekscytujące bitwy morskie, straszliwe sztormy i mnóstwo łupów dla Ciebie i Twojej załogi.

Recenzje krytyków

King of Seas to mimo pewnych mankamentów dobra produkcja, którą na pewno docenią fani gier przedstawiających piratów. Morskie batalie wciągają i po pierwszym złym wrażeniu bardzo chętnie wracałem do tego tytułu.
Zobacz pełną recenzje
W teorii przyjemna i relaksująca gra. Kolejne wydarzenia fabularne King of Seas zablokowane są jednak za wyższymi poziomami doświadczenia i posiadanym złotem. Trzeba więc poświęcić czas na zdobycie ich. Do tego dochodzą powtarzalne zadania poboczne, mało muzyki i nie do końca przemyślana rozgrywka.
Zobacz pełną recenzje
Niestety w obecnej formie King of Seas jest typowym średniakiem, który nie oferuje ani ciekawej fabuły, ani wciągającego gameplayu i po kilkunastu godzinach gry po prostu mnie wynudził.
Zobacz pełną recenzje
Jeśli lubisz pływanie jachtami i nie czujesz irytacji, gdy przez kilka minut podróżujesz swym okrętem z jednej wyspy na drugą, zbierając przy okazji skarby, to ten tytuł będzie dla ciebie!
Zobacz pełną recenzje

Recenzje krytyków bez oceny końcowej

Nie są brane pod uwagę do średniej CyberKrytyk

Dodaj ocenę gracza