I Saw Black Clouds


Producent: Ghost Dog Films
Premiera: 30 marca 2021
Wersja językowa: angielska
Tryb: jednoosobowy
Gatunek: ,
Udostępnij:

Po niespodziewanej śmierci bliskiej przyjaciółki Kristina wraca do rodzinnego miasta w poszukiwaniu odpowiedzi i odkrywa ciąg mrocznych sekretów. Prawda okazuje się o wiele bardziej wstrząsająca, niż mogła sobie wyobrazić…

I Saw Black Clouds to interaktywny thriller psychologiczny o wielowątkowej fabule, w którym pojawiają się postacie o nadprzyrodzonych zdolnościach. Sposób, w jaki łączysz się z postaciami oraz moralne wybory, których dokonasz, wpłyną na to, co odkryjesz, jak będzie wyglądała Twoja podróż i jak się zakończy.

Każda decyzja, którą podejmiesz, każda interakcja, wybory Twojej postaci, jej osobowość i relacje są śledzone. W nagrodę otrzymasz analizę swoich działań, aby ocenić grę. Odkryj pięć wymiarów własnej osobowości, czyli uczciwość, siłę, moralność, takt i introspekcję, kontrolując jednocześnie sposób, w jaki postać radzi sobie z wyzwaniami, mierząc się z zaprzeczeniem, akceptacją lub winą. W jaki sposób możesz grać?

Recenzje krytyków

I Saw Black Clouds to tytuł… okropny. Ani historia, ani realizacja, nie są na „plus”. Pociesza tylko fakt, że rozgrywka nie jest zbyt długa. Nawet osiągnięcia, w większości ukryte, nie motywują do przechodzenia gry ponownie (odblokowałam 3 z 15 kończąc grę…).
Zobacz pełną recenzje

Dodaj ocenę gracza