Hot Wheels Unleashed


Producent: Milestone
Premiera: 30 września 2021
Wersja językowa: polska (napisy)
Tryb: jednoosobowy, wieloosobowy (Internet, podzielony ekran)
Gatunek: ,
Opis:

Najbardziej kultowe i poszukiwane pojazdy Hot Wheels™ już na Ciebie czekają. Przygotuj się do wyścigów na pełnym gazie!

Pokaż, na co Cię stać, rywalizując w obłędnych wyścigach, i przygotuj się na wspaniałą zabawę! Driftuj, korzystaj z przyspieszaczy i pokonuj widowiskowe pętle. Tylko uważaj! Jadąc za wolno, narażasz się na działanie grawitacji.
Trudniejsze wyzwania to większe zasługi.
Rywalizuj ze znajomymi w trybie podzielonego ekranu dla 2 graczy lub zmierz się nawet z 12 przeciwnikami w trybie online.

Recenzje krytyków

Hot Wheels Unleashed to bezsprzecznie produkcja skierowana do młodszych graczy i ich rodziców. Dla wielu z nich może to być niewątpliwie wesoło spędzony czas przed konsolą, który jeszcze bardziej urozmaici zaplanowany dzień.
Zobacz pełną recenzje
Jest to solidny produkt, który ma szansę na bycie czymś naprawdę fajnym. Wszystko jednak zależy od tego czy wsparcie twórców będzie czymś więcej niż wrzucaniem co jakiś czas samochodzików jako płatne DLC i czy wokół gry wytworzy się społeczność.
Zobacz pełną recenzje
Studio Milestone oddało ducha kultowej serii zabawek. Hot Wheels Unleashed to wymagająca gra wyścigowa, która dostarcza ogromną dawkę rozrywki nie tylko dla jednego gracza. Buduj, ścigaj się i zwyciężaj!
Zobacz pełną recenzje
[...] nie trzeba być wielkim fanem kultowych samochodzików, aby dobrze się z tym tytułem bawić, bo jako niezobowiązująca gra wyścigowa również spełnia swoje zadanie perfekcyjnie łącząc chaos i tempo z dość zróżnicowanym, momentami wysokim poziomem trudności.
Zobacz pełną recenzje
Chociaż nie jest to poziom Gran Turismo czy Forza Motorsport, to ma swój mały urok i czar, który jednak nie potrafi utrzymać się na dłużej i pryska po kilku wyścigach. Małe resoraczki są na swój sposób wyjątkowe i urokliwe, nostalgiczne poniekąd, ale to za mało.
Zobacz pełną recenzje
Hot Wheels Unleashed będzie spełnieniem marzeń każdego miłośnika resoraków! Jeśli zawsze chciałeś pościgać się takimi samochodzikami, teraz masz do tego idealną okazję.
Zobacz pełną recenzje

Recenzje krytyków bez oceny końcowej

Nie są brane pod uwagę do średniej CyberKrytyk
Nie mogłem się od tej gry oderwać i cieszę się, że został dostarczony tak porządny produkt. Szczerze chciałbym zobaczyć następcę, co jest chyba najlepszą rekomendacją.
Zobacz pełną recenzje
Twórcy stworzyli bardzo przyjemną, gwarantującą tonę frajdy podstawę i jestem ciekawy, jak daleko uda im się rozwinąć ją w nadchodzących tygodniach i miesiącach.
Zobacz pełną recenzje

Dodaj ocenę gracza