Hood: Outlaws & Legends


w , , , ,
Producent: Sumo Digital
Premiera: 10 maja 2021
Wersja językowa: polska (napisy)
Tryb: wieloosobowy (Internet)
Gatunek: ,
Udostępnij:

Wszyscy jesteśmy banitami… ale niektórzy z nas przejdą do legendy.
Przeciwstawiający się bezlitosnemu i ciemiężącemu poddanych państwu buntownicy i włóczędzy ze wszystkich zakątków walczą, aby stać się legendą. Aby zdobyć poparcie wśród uciskanej ludności, rywalizujące ze sobą bandy przeprowadzają śmiałe napady i uderzają bogatych tam, gdzie boli najbardziej. Czy ktoś jest ludowym bohaterem czy żądnym złota wyrzutkiem, z łupami mogą odejść tylko najlepsi.
Zbierz drużynę banitów i spróbujcie wykraść skarb bezlitosnym władcom w mrocznym i okrutnym średniowiecznym świecie. Dwie drużyny graczy muszą przeprowadzić doskonały napad w miejscach patrolowanych przez zabójczo groźnych strażników SI. Wykorzystaj unikalne umiejętności i tajemnicze zdolności każdej postaci. Działaj potajemnie i wykradaj skarby niezauważony albo tocz otwarte i brutalne walki.
Poleje się krew. Bogactwa zmienią właścicieli. Znów narodzi się legenda.

Recenzje krytyków

Jeśli lubicie drużynowe skradanie się, to polecam tę grę. To jak dla mnie jedna z najlepszych sieciowych produkcji dostępnych na rynku i na pewno będę do niej często wracał. Tak oryginalnych tytułów potrzeba w środowisku przesyconym różnego rodzaju strzelankami.
Zobacz pełną recenzje
Hood: Outlaws & Legends jest dobrą propozycją dla osób aktywnie grających w 4-osobowej ekipie. W innych konfiguracjach nie jest tak przyjemnie, ale wciąż da się grać. Niestety powszechne niedoróbki potrafią być dotkliwe, co oczywiście ujemnie wpływa na jakość zabawy.
Zobacz pełną recenzje

Dodaj ocenę gracza