Hitman 3


Producent: IO Interactive
Premiera: 20 stycznia 2021
Wersja językowa: angielska
Tryb: jednoosobowy
Opis:

HITMAN 3 to dramatyczne zwieńczenie trylogii World of Assassination, które zabierze graczy podróż dookoła świata na pięknych, rozległych lokacjach gry. Agent 47 powraca jako bezwzględny profesjonalista aby wykonać najważniejsze w jego karierze zlecenia. Śmierć czeka.

Ciesz się swobodą oraz wypełniaj swoje zadania, podczas gdy świat gry obserwuje i reaguje na każdy twój krok. Wielokrotnie nagradzana technologia Glacier od IO Interactive napędza wciągający świat gry HITMAN 3, oferując niezliczoną ilość wyborów w grze oraz grywalność na najwyższym poziomie

 

Recenzje krytyków

Zmiany te nie są rewolucyjne, ale udanie odświeżają formułę. ... robią z Hitmana 3 najlepszą odsłonę cyklu – a więc automatycznie również najlepszą rasową skradankę od wielu lat. Dla fanów serii oraz gatunku to pozycja obowiązkowa.
Zobacz pełną recenzje
Hitman powraca ze swoimi wszystkimi atutami. To typowa kontynuacja, która w najmniejszym stopniu nie rewolucjonizuje serii, ale też nie psuje wcześniejszych doświadczeń – jeśli oczywiście odbieraliście je pozytywne.
Zobacz pełną recenzje
IO Interactive stanęło na wysokości zadania oddając na nasze ręce jedną z najlepszych skradanek na rynku. Przemyślaną, osadzoną w starannie wyselekcjonowanych i zaprojektowanych lokacjach, a przede wszystkim oferującą niezmienną swobodę w doborze celów i sposobów na ich realizację.
Zobacz pełną recenzje
Angażująca, stresująca rozgrywka; scenariusz i lokacje nie nudzą nawet przez chwilę; sandboksowy projekt daje tak wiele możliwości, że trudno je wszystkie zliczyć. Całość nie odbiega zbytnio od tego, do czego przyzwyczaiły nas poprzednie gry z serii; problemy z optymalizacją.
Zobacz pełną recenzje
Agent 47 jest w najlepszej formie, tak samo doskonałej jak gra. Początek roku należy do Hitmana III.
Zobacz pełną recenzje
I to owa ciekawość, co przygotowano dalej, każe brnąć naprzód, mimo marnej fabuły i niedoskonałości gameplayu; chęć przekonania się, jak jeszcze można kogoś załatwić. I to ona pozwala przymknąć oko na rozwiązania wołające o pomstę. Za mało? Cóż, więcej tutaj nie ma.
Zobacz pełną recenzje
To wyjątkowa, niezwykle otwarta produkcja, a jej trzecia odsłona jeszcze bardziej udoskonala to, co już było (niemal) doskonałe. Pozycja obowiązkowa dla fanów gier spokojnych, powolnych, wymagających od gracza pomysłowości i kreatywności.
Zobacz pełną recenzje
Mimo paru niedociągnięć Hitman 3 to bardzo fajna i wciągająca gra. Polecam nawet osobom, które nie lubią skradanek.
Zobacz pełną recenzje
Hitman 3 to absolutnie rewelacyjne zakończenie trylogii o płatnym zabójcy z kodem kreskowym na potylicy. Nie spodziewałem się, że będę się przy nim bawił jeszcze lepiej niż przy dwóch poprzedniczkach, dlatego uważam, że pod koniec roku będę je wymieniał wśród najmilszych niespodzianek minionych dwunastu miesięcy.
Zobacz pełną recenzje
HITMAN 3 to najpełniejsza dostępna forma działania jako wirtualny płatny morderca. Mimo że mogłoby się wydawać, że jednorazowe przejście gry nie wymaga wielu godzin, to całe piękno tkwi w śrubowaniu swoich wyników i powtarzaniu misji.
Zobacz pełną recenzje
Hitman III nie jest grą doskonałą i nie jest grą dla każdego. To pewnie truizm, ale ci gracze, którzy chcą sobie przede wszystkim postrzelać i liczą na akcję w stylu serii Uncharted czy Call of Duty tutaj tego nie znajdą. Natomiast fani główkowania, którzy po poprzednich dwóch częściach serii wciąż mają niedosyt nowych „miejscówek” do knucia morderczych planów, tutaj otrzymują to , co lubią najbardziej.
Zobacz pełną recenzje
Hitman III choć nie jest "najbogatszy", "najlepszy" ani inny "naj", to zdecydowanie jest to godne zakończenie pewnego etapu w historii nie tylko bohatera, ale również i dewelopera.
Zobacz pełną recenzje

Recenzje krytyków bez oceny końcowej

Nie są brane pod uwagę do średniej CyberKrytyk
Hitman 3 bez wątpienia wciągnie na długo wszystkich, którym przypadły do gustu poprzednie gry studia IOI. Projektanci stanęli na wysokości zadania i stworzyli kilka fantastycznych piaskownic do morderczych eksperymentów.
Zobacz pełną recenzje
Hitman 3 to więcej tego samego. Formuła zaprezentowana w poprzednich grach okazała się strzałęm w dziesiątkę — a z każdą kolejną odsłoną ekipa je stale szlifuje.
Zobacz pełną recenzje
Hitman 3 to obecnie najlepsza skradanka na rynku. Dzięki możliwości zintegrowania razem wszystkich części, jest tytułem na wiele godzin, do którego można wracać i wracać.
Zobacz pełną recenzje

Dodaj ocenę gracza