Hitchhiker


Producent: Mad About Pandas
Premiera: 26 marca 2021
Wersja językowa: polska (napisy)
Tryb: jednoosobowy
Gatunek:
Udostępnij:

Hitchhiker jest tajemniczą grą osadzoną pośród zagubionych tras. Twoim zadaniem jest rozwiązywanie zagadek dotyczących Twojej własnej przeszłości. Wcielając się w postać autostopowicza bez pamięci i bez jasnego celu, nie raz pojedziesz na stopa, przemierzając dziwne i piękne krainy, oraz postarasz się rozwikłać tajemnicę zaginięcia bliskiej Ci osoby. Twoimi kierowcami będą różne indywidua, począwszy od spokojnego farmera po kelnerkę. Każda z tych osób opowie Ci swoją wyjątkową historię. Zbieraj poszlaki, zawieraj sojusze i pamiętaj, że nic nie jest tym, na co wygląda.

W trakcie podróży zmuszony będziesz do odkodowania wydarzeń z własnej przeszłości, jednocześnie konfrontując się z czyhającymi na Ciebie zagrożeniami. Autostopowicz jest drogową odyseją, w której odkrywasz nieznane, aby poznać samego siebie.

Recenzje krytyków

Ja zdecydowanie polecam, bo ta gra to dobry substytut seansu filmowego w kinie… do którego teraz i tak nie możemy się wybrać. Gra jest prosta, ale już tak do końca lekka i przyjemna nie jest, bo to o czym jest ta gra zależy w dużej mierze od naszej własnej interpretacji.
Zobacz pełną recenzje

Recenzje krytyków bez oceny końcowej

Nie są brane pod uwagę do średniej CyberKrytyk
Czy gra jest warta zakupu w standardowej cenie? Raczej w to wątpię, jednak jeśli znajdziecie ją gdzieś kiedyś w dobrej promocji – polecam dać jej szansę. To niewielka, lekko niedopracowana gra, w którą włożono jednak wiele trudu i miłości.
Zobacz pełną recenzje
W Hitchhiker widziałem naprawdę spory potencjał, ale szczątkowa interaktywność produkcji trochę ostudziła mój zapał. [...] Warto jednak mieć ten tytuł na oku przy okazji licznych wyprzedaży.
Zobacz pełną recenzje

Dodaj ocenę gracza