Harvest Moon: One World


Producent: Natsume
Premiera: 2 marca 2021
Wersja językowa: angielska
Tryb: jednoosobowy
Gatunek: , ,
Udostępnij:

Odkryj świat nowych i znajomych już twarzy, wyjątkowych wyzwań związanych z wioskami i przygodami w grze Harvest Moon: One World. Zarządzaj swoją rosnącą farmą w tej nowej przygodzie.

Czy możesz sobie wyobrazić świat bez pomidorów, truskawek, a nawet kapusty? Dokładnie w takiej sytuacji się znajdziesz grając w najnowszą wersję Harvest Moon. Tylko stara książka zawiera informacje o tym, co było kiedyś… Wyrusz w przygodę z tajemniczym odkryciem, które rozprzestrzenia się nie tylko w Twoim rodzinnym mieście, ale na całym świecie!

Jakie miejsca czekają na Twoje odkrycie? Na przykład piękne plaże Halo Halo lub ośnieżone szczyty Gór Salmiakki. Dosłownie cały świat gry czeka, aż zaczniesz go odkrywać.

Recenzje krytyków

Najnowszy Harvest Moon jest pozbawiony duszy, charakteru i wszystkiego co mogłoby zrobić z niego ciekawą grę. Natsume umieściło tu sporo fajnych pomysłów, które zepsuło na własne życzenie.
Zobacz pełną recenzje
Sama kraina wydaje się nawet być pełną tajemnic do odkrycia. Jednak ilość i ogrom wad i nieprzemyślanych rozwiązań przyćmiewa to wszystko i zniechęca do tego, by zostać w świecie One World na dłużej. [...] Niestety ciężko było mi brnąć przez ten tytuł, więc osobiście nie mógłbym go nikomu polecić.
Zobacz pełną recenzje

Recenzje krytyków bez oceny końcowej

Nie są brane pod uwagę do średniej CyberKrytyk
Harvest Moon: One World to nie jest produkcja, do której będę wracał. Zauważam pewne plusy, wydaje mi się, że małe dziecko (z pomocą rodzica) może się zainteresować. Natomiast ja musiałem sobie rozgrywkę w Harvest Moon: One World dawkować.
Zobacz pełną recenzje

Dodaj ocenę gracza