Hades


Producent: Supergiant Games
Premiera: 17 września 2020
Wersja językowa: polska (napisy)
Tryb: jednoosobowy
Opis:

Jako nieśmiertelny Książę Zaświatów użyj mocy i mitycznych broni Olimpu, aby uwolnić się ze szponów samego boga umarłych. Rośnij w siłę i wraz z każdą próbą ucieczki odkrywaj kolejny fragment historii.

Recenzje krytyków

Hadesowi ciężko cokolwiek zarzucić. No może jedynie to, że czasem już czujemy, że powinniśmy odejść od ekranu, ale pokusa jest zbyt silna i próbujemy swoich sił raz jeszcze. W końcu się uda, prawda?
Zobacz pełną recenzje
Jedna z najbardziej satysfakcjonujących gier w jakie kiedykolwiek grałem. Świetnie zaprojektowana, świetnie wykonana, świetnie wyglądająca. Roguelike praktycznie bez słabych punktów, za to z niesamowitym klimatem i bardzo unikalnym charakterem.
Zobacz pełną recenzje
Tytuł rozkocha w sobie wszystkich fanów rogali, którzy za młodu zaczytywali się w mitologii Parandowskiego i łaknęli wszystkich nowych interpretacji greckich legend.
Zobacz pełną recenzje
BEZKONKURENCYJNY W SWOJEJ KLASIE DUNGEON CRAWLER Jeśli szukasz przemyślanej, spójnej i ślicznej gry akcji z silnie zarysowanymi elementami RPG, to śmiało mogę Ci zarekomendować Hades
Zobacz pełną recenzje
Już dawno nie bawiłem się tak dobrze przy tak prostej, acz świetnie pomyślanej i zrealizowanej grze. Ostatnio chyba przy Children of Morta. Hades prezentuje ten sam, jeśli nie jeszcze wyższy poziom.
Zobacz pełną recenzje
Hades jest mistrzowsko wykonaną grą, dopracowaną do najdrobniejszego szczegółu i chwyta za serducho – te zaś naprzemiennie zamiera od emocji wywoływanych przez postacie i historię albo dudni od adrenaliny pompowanej energiczną rozgrywką. Cały czas pozostaje przy tym ucztą dla zmysłów.
Zobacz pełną recenzje
Hades nie bez powodu skradł ostatnio serca tysięcy graczy na świecie – to niezwykle świeża, dynamiczna, uzależniająca produkcja, która stanowi kolejny punkt w bogatym dorobku Supergiant Games.
Zobacz pełną recenzje
Może najlepszą rekomendacją będzie fakt, że po odstawieniu tej skończonej już gry włączyłem ją znowu, żeby porobić screeny do recenzji… po czym zniknąłem ze świata żywych na kolejne trzy godziny.
Zobacz pełną recenzje
Przede wszystkim "Hades" jest piekielnie… śliczny. ... Bądźcie niegrzeczni i zejdźcie do piekła. Dla "Hadesa" warto.
Zobacz pełną recenzje
Dla mnie Hades to gra niemal idealna. Wciągająca, łatwo przyprawiająca o syndrom “jeszcze jednej partyjki”, perfekcyjnie wykończona w każdym detalu. Od oprawy po historię, świat, mechanikę, a to wszystko spięte w jednym, spójnym produkcie.
Zobacz pełną recenzje
Może ona nie przypaść wam do gustu jedynie wtedy, jeśli z samego założenia nie lubicie gier roguelike, ale nawet wtedy serdecznie polecam dać szansę tej produkcji – zdecydowanie warto wyjść tu ze swojej strefy komfortu i przekonać się osobiście, w jaki sposób kończy się historia księcia Zagreusa.
Zobacz pełną recenzje

Recenzje krytyków bez oceny końcowej

Nie są brane pod uwagę do średniej CyberKrytyk

Dodaj ocenę gracza