Guilty Gear Strive


Producent: Arc System Works
w , ,
Premiera: 11 czerwca 2021
Wersja językowa: angielska
Tryb: jednoosobowy, wieloosobowy (Internet, wspólny ekran)
Gatunek:
12,
Opis:

Guilty Gear Strive to całkowicie nowa odsłona serii Guilty Gear, zaprojektowana z myślą o wszystkich graczach i fanach gier z gatunku bijatyk. Trójwymiarowa grafika może przypominać ręcznie rysowane anime (2.5D) – efekt został osiągnięty poprzez użycie wysokiej jakości techniki animacji, za którą była chwalona seria Guilty Gear Xrd.

Pełne uroku postacie, znane fanom serii, zostały zaprojektowane na nowo. W grze pojawi się również wiele nowych bohaterów. Rozgrywka została przeprojektowana w stosunku do poprzednich części serii. System walki w grze jest przystępny dla nowych graczy.

Recenzje krytyków

Guilty Gear -Strive- nie jest może tak rewolucyjne jak obiecywali nam twórcy, ale to wciąż bardzo dobra bijatyka z kilkoma świeżymi rozwiązaniami. Dla fanów gatunku pozycja obowiązkowa!
Zobacz pełną recenzje
Graficznie robi wrażenie, a muzycznie kopie aż za mocno [...] Wielbicieli wszelkich mordoklepek namawiać nie trzeba – Guilty Gear Strive warto ograć.
Zobacz pełną recenzje
Jak każdą dobrą bijatykę, "Guilty Gear -Strive-" napędza przede wszystkim kinetyczna energia samych pojedynków. A jeśli w dodatku interesuje Was, co powstanie ze skrzyżowania gitary basowej, "Afro Samuraia", Guns N’ Roses, małej syrenki i kilku listków LSD, tego koncertu nie możecie przegapić.
Zobacz pełną recenzje

Recenzje krytyków bez oceny końcowej

Nie są brane pod uwagę do średniej CyberKrytyk

Dodaj ocenę gracza