Gothic II: Kroniki Myrtany – Archolos


w
Producent: The Chronicles of Myrtana Team
Premiera: 10 grudnia 2021
Wersja językowa: polska (dubbing)
Tryb: jednoosobowy
Gatunek: ,
Udostępnij:

Darmowa modyfikacja do gry Gothic 2: Noc Kruka stworzona przez polski zespół The Chronicles of Myrtana Team. Do jej uruchomienia niezbędne jest pełna wersja gry.

Wcielasz się w Marvina, młodego mężczyznę, którego czająca się na horyzoncie wojna wypędziła z domu. Rzeczywistość Archolos — rzekomej ostoi bezpieczeństwa — okazuje się daleka od jego oczekiwań. Bogaci kupcy pragnący tylko złota, słudzy króla Rhobara II, wprowadzającego w życie coraz to nowe i bardziej restrykcyjne prawo, oraz fale zdesperowanych uchodźców poszukujących lepszego życia. Marvin będzie musiał znaleźć sposób na przetrwanie w tym świecie pełnym zdrady, oportunizmu i sprzecznych interesów.

Nie jesteś wybrańcem. Nie jesteś złoczyńcą. Ale musisz przetrwać.

Czy weźmiesz wszystko siłą? A może spróbujesz pomóc innym w potrzebie?

W Kronikach Myrtany sam decydujesz o swoim losie.

Recenzje krytyków

Fani Gothica otrzymali coś, o czym z pewnością nawet nie śnili – prequel z prawdziwego zdarzenia co najmniej równy pierwszym dwóm odsłonom serii. Jeśli jeszcze nie daliście mu szansy, zróbcie to jak najszybciej.
Zobacz pełną recenzje
Mod doskonały i powalający zawartością. I z jednej strony Kroniki Myrtany dają poczucie, jakbyśmy wrócili do przerwanej w liceum sesji RPG. Z drugiej jest tu takie multum nowości i zaskoczeń, że równie dobrze mógłby to być zaginiony, wydany po latach oficjalny dodatek.
Zobacz pełną recenzje
Nie wyobrażam sobie, aby którykolwiek miłośnik Gothica przeszedł obok tego dodatku obojętnie. Jeśli jesteś jednym z nich, czym prędzej pobierz Kroniki Myrtany: Archolos i pochwal się wrażeniami na ich temat.
Zobacz pełną recenzje
Ekipa The Chronicles of Myrtana Team zaprezentowała nam cudo. Sentymentalną przeprawę przez świat toczony ogniem wojny, gdzie za każdym rogiem czai się niebezpieczeństwo.
Zobacz pełną recenzje

Recenzje krytyków bez oceny końcowej

Nie są brane pod uwagę do średniej CyberKrytyk

Dodaj ocenę gracza