Gods Will Fall


Producent: Clever Beans
Premiera: 29 stycznia 2021
Wersja językowa: angielska
Tryb: jednoosobowy
Udostępnij:

Jesteś ostatnią nadzieją ludzkości. Bogowie nękają ludzkość swoimi rządami od tysiącleci. Zadając ludziom okrutne cierpienia, żądają ich posłuszeństwa i ślepej wiary w imię przysięgi wierności, jaką musi złożyć każdy mężczyzna, każda kobieta i każde dziecko. Tych, którzy nie ulegają woli bogów, czeka powolna i okrutna śmierć.
Sprawdź, jakie wyzwania czekają śmiałą drużynę wojowników, którzy desperacko usiłują wyrwać ludzkość spod jarzma bogów. Zdolni władać bronią mężczyźni i kobiety, którzy zbyt długo znosili brutalne rządy bogów, zostają powołani do twojego klanu 8 ocalałych Celtów. Wyruszą do walki przeciwko legionom straszliwych bestii i stworów, które zamieszkują w piekielnych dominiach każdego z bogów.
Twoja osobista opowieść powstaje z każdą podejmowaną decyzją. Osiągając sukces, staniesz się świadkiem narodzin legendy. Porażka oznacza koniec życia śmiałków.

Recenzje krytyków

Na tę chwilę Gods Will Fall to sympatyczny hack'n'slash, jednak tylko dla graczy z dużą cierpliwością lub niezwykłą zręcznością - oraz tych, którzy lubią, gdy gra solidnie ich sponiewiera.
Zobacz pełną recenzje
Praktycznie więc każdy kto sięgnie po ten tytuł na jakimś etapie zobaczy napis GAME OVER i będzie musiał zaczynać od początku. Albo nie zacznie, bo będzie zbyt poirytowany. Wszystko dlatego, że system walki jest zbyt słaby i prosty, aby chciało się go opanować na wysokim poziomie. W tej grze po prostu nie ma odpowiednio dużej marchewki na kiju, aby warto było się poświęcać.
Zobacz pełną recenzje
Gods Will Fall mogło być dobrym hack'n'slashem, gdyby nie niedopracowana, toporna rozgrywka oraz przesadzone według mnie podejście do permadeathu. Jeżeli jednak lubicie wyzwania i przymkniecie oko m.in. na niedociągnięcia w sterowaniu, możecie spędzić z produkcją Clever Beans kilka przyjemnych wieczorów.
Zobacz pełną recenzje
Gods Will Fall może być przyjemnym średniakiem na raz - pod warunkiem, że ogólna losowość rozgrywki nie popsuje Wam szyków. Można sprawdzić, bo klimat bywa ciekawy, ale znów gra często jest toporna, ma nieciekawą stylistykę i w sumie niczym szczególnym nie stoi.
Zobacz pełną recenzje
... przymierzając się do Gods Will Fall należy się liczyć, że gra może u nas wywołać spore pokłady frustracji i często będziemy powtarzać ten sam poziom, w dodatku postaciami, których styl walki nie przypadnie nam do gustu. Dodatkowe pokłady frustracji będzie nam dodawać mechanika walki. Jeśli jednak lubicie ten typ gier, wyzwania i sporą dawkę kombinowania, Gods Will Fall może być grą dla Was. Mnie przypadła do gustu co najwyżej średnio.
Zobacz pełną recenzje
Gods Will Fall to pozycja z pozoru prosta i łatwa, lecz jest jednocześnie niczym mistrz, który każe swoich studentów za najmniejsze przewinienie. Stanowi niesamowite wyzwanie, gdy chcemy sprawdzić swoje umiejętności w planowaniu posunięć drużyną.
Zobacz pełną recenzje
Gods Will Fall to ponadprzeciętniak, ale ja mimo wszystko skuszę się na niego jeszcze nie raz. ... Ostatecznie to była ciekawa przygoda i na pewno nie żałuję!
Zobacz pełną recenzje
Muzyka i grafika jest dopracowana, widać, że wszystkie elementy są zrobione z wielką dokładnością. Jeżeli ktoś lubi gry z gatunku roguelike lub serię Souls, to mogę polecić tę produkcję z całego serca.
Zobacz pełną recenzje
Gra, choć ładna i z dobrym pomysłem, ale także dość wymagająca, nie wciąga na długo. Często daje powody do irytacji, ale to właściwie można jej wybaczyć, gdyż taki jej urok.
Zobacz pełną recenzje

Recenzje krytyków bez oceny końcowej

Nie są brane pod uwagę do średniej CyberKrytyk
Pod względem technicznym nie mamy zastrzeżeń, ale od strony rozgrywki gra sprawia wrażenie nieskończonej.
Zobacz pełną recenzje
„Gods will fall” to dość ciekawe podejście do gatunku Hack N’ Slash. Nie jest do końca idealne, potrafi momentami sfrustrować na maksa, albo przynudzić. Z drugiej strony, pomimo tych wszystkich porażek, to z wielką chęcią wracałem do tego tytułu ...
Zobacz pełną recenzje

Dodaj ocenę gracza