Football Manager 2021


w , ,
Producent: Sports Interactive
Premiera: 24 listopada 2020
Wersja językowa: polska (napisy)
Tryb: jednoosobowy, wieloosobowy (Internet)
Gatunek: ,
Udostępnij:

Poczuj nowe poziomy głębi, dramatyzmu i realizmu piłkarskiego, rozwijając swoje umiejętności menedżerskie i walcząc o sukcesy w największych światowych klubach piłkarskich.

Przyspiesz swoje postępy dzięki popularnym ustawieniom taktycznym ze świata prawdziwego futbolu. W pudełku znajdziesz sześć kart „Szybkiego startu” dedykowanych edycji Ekstraklasa, dzięki którym będziesz grać, jak prawdziwy profesjonalista. Tytuł posiada oficjalną licencję oraz zawartość rozgrywek PKO Bank Polski Ekstraklasy, odzwierciedlając w bezpośredni sposób te spotkania w grze. Po raz drugi w historii serii lokalną okładkę gry zdobi krajowe trofeum Mistrza Polski!

Nowe elementy i dynamiczne rzeczywiste wrażenia menedżerskie gwarantują niezrównany realizm i pozwalają ci się wczuć w rolę menedżera jak nigdy dotąd oraz osiągnąć elitarny poziom. Wszystko zależy od ciebie.

Recenzje krytyków

Football Manager 2021 znów nie zawodzi – to niezwykle rozbudowany, pełen zawartości piłkarski symulator, który wnosi kilka ciekawych nowości, pogłębiających analizę taktyczną naszego zespołu oraz zwiększających możliwości na rynku transferowym.
Zobacz pełną recenzje
Czy warto kupić Football Manager 2021? Tak, tak i jeszcze raz tak. To pierwsza od dawna odsłona, w której bawiłem się tak dobrze. Pod wieloma względami to najlepsza część od dawien dawna.
Zobacz pełną recenzje
... jeśli już załapiecie o co w tym wszystkim chodzi, przepadniecie bez reszty. To niesamowicie zrealizowana, dopracowana w najmniejszych szczegółach strategia sportowa, która na ekranie wygląda bardzo niepozornie, ale – jak wiemy – pozory mylą.
Zobacz pełną recenzje
Football Manager 2021 nie jest w żaden sposób grą rewolucyjną, ale w tym wypadku, to bardzo dobrze. Twórcy zadbali o usprawnienie kluczowych elementów gry i dodali kilka nowych funkcji, które w znakomity sposób wzbogacają rozgrywkę.
Zobacz pełną recenzje
Football Manager 2021 nie rewolucjonizuje żadnego aspektu rozgrywki, ale za to niemal każdy z nich w jakimś stopniu ulepsza.
Zobacz pełną recenzje
Football Manager 2021 Xbox Edition to spełnienie marzeń każdego konsolowego gracza, któremu nie wystarczają tryby menadżerskie w FIFA oraz PES, a przy okazji wystarczająco przystępny tytuł, który sprawia, że trudno wyłączyć konsolę.
Zobacz pełną recenzje
Nie będzie zbyt zagmatwany dla początkującego, ani zbyt łatwy dla hardkorowego gracza.
Zobacz pełną recenzje
Otrzymaliśmy wg. mnie najbardziej realistyczny symulator pracy managera drużyny piłkarskiej i powoli zaczynam zastanawiać się czym jeszcze może nas on w przyszłości zaskoczyć.
Zobacz pełną recenzje
Football Manager 2021 to najbogatsza odsłona serii, która przyciągnie nie tylko weteranów, ale także zaoferuje przyjazne wprowadzenie nowym graczom.
Zobacz pełną recenzje
Football Manager 2021 to najlepsza odsłona piłkarskiej serii menadżerów od Sports Interactive. Przemyślane nowości, solidne usprawnienia - warto zagrać!
Zobacz pełną recenzje
80 vrc

Dodaj ocenę gracza