Famicom Detective Club: The Missing Heir & The Girl Who Stands


Producent: Mages
Premiera: 14 maja 2021
Wersja językowa: angielska
Tryb: jednoosobowy
Udostępnij:

Wydanie zbiorcze dwóch gier z serii Famicom Detective Club. Jest to remake detektywistycznych gier, które premierę miały w 1988 i 1989 rok. The Missing Heir, to opowieść o zaginionym członku zamożnej rodziny. W The Girl Who Stands Behind prowadzimy śledztwo odnośnie śmierci uczennicy.

Recenzje krytyków

Remake obu gier z serii Famicom Detective Club to przede wszystkim dwie dobre i ciekawe historie sprzed ponad trzech dekad, ze stosunkowo prostą jak na obecne czasy warstwą przygodowo-detektywistyczną. Chociaż jadące na utartych schematach to wciąż miło jest spędzić z nimi nieco czasu.
Zobacz pełną recenzje
Famicom Detective Club to produkty skierowane do konkretnego grona odbiorców. Miłośnikom gatunku, kryminałów i estetyki anime najprawdopodobniej przypadną one do gustu, innym - raczej niekoniecznie [...]
Zobacz pełną recenzje
Dla wielbicieli gatunku – must have, bo to z jednej strony kawał historii, a z drugiej po prostu bardzo dobrze opowiedziane i zaskakujące historie detektywistyczne. Poziom obu opowieści nie jest równy - The Missing Heir ma moim zdaniem ciekawsze zakończenie, z kolei The Girl Who Stands Behind jest bardziej przewidywalny, ale jednocześnie uderza w inne tony.
Zobacz pełną recenzje

Dodaj ocenę gracza