F1 2021


Producent: Codemasters
w , , , ,
Premiera: 16 lipca 2021
Wersja językowa: polska (napisy)
Tryb: jednoosobowy, wieloosobowy (Internet, podzielony ekran)
Gatunek: ,
Opis:

Każda historia ma swój początek w F1® 2021, oficjalnej grze sezonu 2021 FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP™. Wypróbuj nowe elementy rozgrywki, w tym ekscytujący tryb fabularny „Droga do sławy”, karierę dwuosobową i tryb „Real-Season Start”, w którym rozegrasz wyjątkowo realistyczny sezon. Zaprowadź swój zespół na podium w uznanym trybie „Mój zespół” albo rywalizuj w trybie wieloosobowym lub na podzielonym ekranie. Zostań częścią największego widowiska motorowego na świecie, ścigając się wśród dwudziestu prawdziwych kierowców reprezentujących dziesięć kultowych zespołów w sezonie 2021:
- „Droga do sławy” – ekscytujący tryb fabularny
- Nowe tryby rozgrywki: kariera dwuosobowa i „Real-Season Start”
- Popularny tryb „Mój zespół”, rozgrywka wieloosobowa i na podzielonym ekranie

Recenzje krytyków

F1 2021 to najlepsza odsłona marki i jestem pewny, że mój licznik na Steamie prześcignie pod koniec następnego miesiąca F1 2019, w którym spędziłem ponad sto godzin. [...] warto, warto i jeszcze raz warto!
Zobacz pełną recenzje
Nie spodziewałem się, że gra może oferować lepsze doznania od ubiegłorocznej edycji i miło się zaskoczyłem. W każdym testowanym elemencie F1 2021 jest lepsze od swej poprzedniczki.
Zobacz pełną recenzje
Dotychczasowi fani serii oraz ci, którzy uwielbiają walkę na granicy docisku o ułamki sekund powinni być zadowoleni z tych kilku zmian w dotychczasowej formule. [...] Cała reszta spokojnie będzie mogła się bez nich obejść i poczekać na ewentualne wyprzedaże.
Zobacz pełną recenzje
Chciałbym dać więcej niż 10, ale nie mogę, nasz limit został osiągnięty. Na szczęście w Codemsters nie mają żadnych ograniczeń i za rok znowu nas, fanów F1 czymś zaskoczą. Tymczasem zapraszam do sklepów, bo F1 2021 to dzieło absolutnie wybitne w kategorii gier wyścigowych.
Zobacz pełną recenzje
F1 2021 to dla mnie jedno z największych zaskoczeń tego roku. Nie dlatego, że jest to gra bardzo dobra (tego się spodziewałem), ale dlatego, że wciągnęła mnie na dobre i nie chce puścić.
Zobacz pełną recenzje
Brak większych zmian do multiplayera nie zmienia jednak faktu, że Codemasters po raz kolejny dowozi świetną produkcję dla fanów gier wyścigowych. Braking Point powinien przypaść do gustu każdemu, kto z zapartym tchem śledzi rywalizację w F1 [...]
Zobacz pełną recenzje
Niezależnie od tego, czy Formułę “katujecie” co rok, czy też po prostu lubicie ten sport, ale nigdy nie doświadczyliście go w wirtualnej odsłonie – będziecie się bawić wyśmienicie!
Zobacz pełną recenzje
[...] to pozycja obowiązkowa dla wszystkich miłośników tej dyscypliny sportu. W szczególności, jeśli od lat brakowało wam trybu fabularnego. Ten w końcu się pojawił i wypada naprawdę nieźle.
Zobacz pełną recenzje
Ostatecznie gra jest więc dobrym krokiem naprzód, pojawiło się tutaj parę odważnych zmian, na pewno szybko nie znudzi, ale też wciąż pozostaje sporo aspektów które można poprawić lub jeszcze bardziej rozbudować.
Zobacz pełną recenzje
F1 2021 to wciąż kapitalna gra wyścigowa, ale jako kolejna część w serii cierpi na typową przypadłość "sportówek" - niezbyt wiele dużych nowości. Wciąż jednak zagrać warto, chociażby dla zupełnie nowej kampanii fabularnej i trybu My Team, który wciąga bez opamiętania.
Zobacz pełną recenzje
Nie jest to tytuł idealny – ale zdecydowanie dobrze jest pograć i pościgać się w bolidzie F1. Warto zaznaczyć, że gra nie jest symulacją, jest jedynie do nie zbliżona – tak aby zapewnić radość zarówno dla mniej i bardziej zaawansowanych graczy.
Zobacz pełną recenzje
F1 2021 to lepsza wersja F1 2020, co do tego nie ma wątpliwości. Dzięki dużej ilości nowej zawartości i niewielkim ulepszeniom w rozgrywce i prezentacji, warto dokonać aktualizacji z zeszłorocznej wersji gry.
Zobacz pełną recenzje

Recenzje krytyków bez oceny końcowej

Nie są brane pod uwagę do średniej CyberKrytyk
Wrażenia z jazdy są fantastyczne i ucieszą zarówno początkujących kierowców, jak i weteranów serii. Mamy nadzieję, że w przyszłości twórcy urozmaicą tryb fabularny, który ma znacznie większy potencjał niż to, co zobaczyliśmy w tegorocznej odsłonie.
Zobacz pełną recenzje
Zmiany w niej nie są jakieś ogromne, ale wszystkie są zdecydowanie na plus. Dlatego polecam i to nie tylko entuzjastom Formuły 1, ale również osobom, które po prostu lubują się w wirtualnych wyścigach.
Zobacz pełną recenzje
Gra jest lepsza niż zeszłoroczna, ale pewnie tak jak w przypadku każdej FIFY, ciężko będzie przekonać do zakupu niedzielnych fanów. Trudno nie czuć lekkiego niedosytu, nowe konsole nie zmieniły mocno odbioru tej gry.
Zobacz pełną recenzje

Dodaj ocenę gracza