F.I.S.T.: Forged in Shadow Torch


w ,
Producent: TiGames
Premiera: 7 września 2021
Wersja językowa: angielska
Tryb: jednoosobowy
Udostępnij:

Po tym, jak zwierzęta z Miasto Pochodni zostały pokonane przez inwazyjny legion robotów w wojnie oporu sześć lat temu, były bojownik ruchu oporu Rayton, królik, nie zwracał na siebie uwagi. Aresztowanie przyjaciela oznaczało, że nie miał innego wyboru, jak tylko założyć swoją wielką metalową pięść i walczyć z tymi, którzy go gnębią. Nie wiedział, że wkrótce zostanie uwikłany w wir spisków z udziałem Legionu, Ruchu Oporu i Bandy Szczurów.

Eksploruj ponad tuzin unikalnych obszarów na mapie w stylu Action Platformer (Metroidvania). Podstawowa walka, rozwiązywanie zagadek i mechanika platformowa są uzupełnione niezliczonymi ukrytymi pokojami, tajnymi przejściami i skrótami, z wszelkiego rodzaju satysfakcjonującymi wyzwaniami dla graczy.
Mapy są ładowane w locie, aby uniknąć częstych przejść, dzięki czemu ogromne Miasto Pochodni wydaje się jeszcze bardziej szczegółowe i żywe.

Recenzje krytyków

F.I.S.T.: Forged in Shadow Torch to gra, którą powinien sprawdzić każdy, kto chce się przekonać o tym, jak zrobić piękną metroidvanię, która pomimo ograniczenia formułą 2.5D, zachwyci rozmachem świata i klimatem.
Zobacz pełną recenzje
To świetna propozycja dla fanów oryginalnych metroidvanii. Za nieco ponad 120 złotych otrzymujemy bardzo dobrą grę, którą polecam wszystkim fanom gatunku.
Zobacz pełną recenzje
To udana i satysfakcjonująca metroidvania, która nie wychodzi poza ramy wytyczone przez największe klasyki tego gatunku. Jeśli lubicie takie produkcje, to i tu będziecie się znakomicie bawić.
Zobacz pełną recenzje
Oczekiwałem krótkiej, intensywnej rozgrywki na maksymalnie dwa wieczory, a otrzymałem rozbudowaną grę, z którą z przyjemnością spędziłem kilkanaście godzin. Dlatego uważam, że jeśli jesteście fanami metroidvanii lub action platformerów, to nie macie nad czym się zastanawiać, tylko powinniście sprawdzić ten tytuł.
Zobacz pełną recenzje

Dodaj ocenę gracza