Evil Genius 2: World Domination


w
Producent: Rebellion
Premiera: 30 marca 2021
Wersja językowa: angielska
Tryb: jednoosobowy
Gatunek: ,
Udostępnij:

Evil Genius 2 to satyryczna, szpiegowsko-fantastyczna gra konstrukcyjna, w której gracze wcielają się w geniusza zła i realizują plan zawładnięcia światem. Gdy bycie złolem jest takie fajne, Siły Sprawiedliwości nie mają szans!

Zbuduj wyjątkową kryjówkę i rozkręć interes, szkol przestępczych pomagierów, broń swojej kryjówki przed Siłami Sprawiedliwości i zawładnij światem za pomocą urządzenia Dzień Sądu w tej bezpośredniej kontynuacji klasyka z 2004 roku!

Recenzje krytyków

Evil Genius 2: World Domination to produkcja niegrzeczna, dziwna, zabawna, wymagająca, chaotyczna i karykaturalna, pełna stereotypowych postaci [...]. To bardzo dobra gra, której być może brakuje naprawdę świeżej, nowej zawartości, ale pozostaje wierna swojemu pierwowzorowi i rozszerza go na wiele satysfakcjonujących sposobów.
Zobacz pełną recenzje
Niekiedy bawiłem się przy niej przednio, a czasem stawałem się ofiarą przeciągającej się nudy. Jednak w ogólnym rozrachunku muszę uznać powrót tej marki za wyborną propozycję dla wszystkich miłośników gatunku. A dla osób, które nie mogły oderwać się od "jedynki", jest to wręcz zakup obowiązkowy!
Zobacz pełną recenzje
To bardzo dobrze przygotowana strategia, base-builder wciągający od początku. Można się nieźle uśmiać i przyjemnie spędzić czas. Warto nadmienić, że „dwójka” jest nie tylko dla fanów nieśmiertelnego pierwowzoru, Rebellion znalazło dobry balans i za to należą im się duże brawa.
Zobacz pełną recenzje

Recenzje krytyków bez oceny końcowej

Nie są brane pod uwagę do średniej CyberKrytyk
Pasjonaci gatunku, a zwłaszcza części pierwszej – kupujcie bez zastanowienia. Reszcie z was polecam poczekać na jakąś przecenę, nie każdy będzie miał tyle oporu, aby przejść przez trochę przydługi środkowy segment.
Zobacz pełną recenzje
Rozgrywka w zarządzanie powoduje chwilowe frustracje. Jednak ścisłe powiązania pomiędzy różnymi elementami organizacji Geniuszy tworzą wymagającą, długoterminową łamigłówkę zarządzania. Wymaga ona od gracza zarówno szybkich ruchów, jak i nie spieszenia się. Produkcji na pewno udało się uchwycić ducha koncepcji symulatora złoczyńcy Bonda.
Zobacz pełną recenzje

Dodaj ocenę gracza