Dungeons & Dragons: Dark Alliance


Producent: Tuque Games
w , , , ,
Premiera: 22 czerwca 2021
Wersja językowa: angielska
Tryb: jednoosobowy, wieloosobowy (Internet)
Gatunek: ,
Opis:

Dark Alliance to osadzona w świecie Dungeons & Dragons, pełna akcji gra RPG z walką w czasie rzeczywistym i dynamicznym trybem współpracy.
Lodowe olbrzymy i mściwe smoki grasują nieposkromione po krainie Icewind Dale, podczas gdy armie zła z każdym dniem rosną w siłę. Teraz czworo bohaterów musi odeprzeć hordy stworów i obronić się przed siłami mroku.
Wybierz bohatera i dołącz do trzech znajomych w walce z legendarnymi potworami. Przemierzaj mroźny świat Icewind Dale, pokonując groźnych bossów, zdobywając potężne wyposażenie i odblokowując nowe zdolności, które pozwolą Ci podjąć większe wyzwania.

Recenzje krytyków

Dungeons & Dragons: Dark Alliance to niezła próba przypomnienia nam kooperacyjnych slasherów fantasy z trzecioosobowym widokiem. Znana marka, lokacje i bohater to jednak za mało, by w pełni cieszyć się grą. Jej najważniejszy element - walka - jest bowiem tłamszony okropnym sterowaniem i pracą kamery.
Zobacz pełną recenzje
Niestety nie wróżę tej produkcji niczego dobrego, wynudziłem się okrutnie i przechodziłem każdy kolejny fragment w zasadzie tylko dla pięknych widoczków. Szkoda.
Zobacz pełną recenzje
[...] poczekałbym jeszcze chwilę i sprawdził, czy deweloperzy połatają tytuł w miarę szybko. [...] Jednakże od razu zaznaczam, że Wasza tolerancja na błędy powinna być naprawdę spora. Jeśli jednak twórcy dość szybko uporają się problemami, to będzie to w miarę solidny tytuł do ogrania ze znajomymi.
Zobacz pełną recenzje
Dungeons & Dragons: Dark Alliance jest zbyt rozległe, nieprzemyślane i powolne. Jeśli subskrybujesz Xbox Game Pass, daj mu szansę. W przeciwnym razie tytuł po prostu nie jest wart swojej ceny [...]
Zobacz pełną recenzje
[...] to według mnie spore rozczarowanie. Nie słaba gra, tylko po prostu przeciętna. A rozczarowanie dlatego, że miałem nadzieję, iż tak znane i lubiane uniwersum zostanie potraktowane lepiej.
Zobacz pełną recenzje
Produkcją Tuque Games zawiedzeni będą zarówno fani kooperacyjnych rąbanek, jak i miłośnicy uniwersum Forgotten Realms. Czas pokaże jednak, jak na kiepskie przyjęcie zareagują sami twórcy.
Zobacz pełną recenzje
Dark Alliance to gra pełna sprzeczności, która może ostatecznie okazać się bardzo dobrym tytułem do wspólnej rozgrywki ze znajomymi. Potrzebuje jednak czasu i zaktualizowania Dark Alliance zgodnie z obietnicami twórców.
Zobacz pełną recenzje
Gdyby twórcy poradzili sobie jakoś z bugami, naprawili lock in i przemyśleli nieco balansowanie rozgrywki w solo kampanii, byłoby z tego solidne Action RPG. [...] Na ten moment jest to jednak słaba, przeciętnie wyglądająca i nieprzemyślana produkcja [...]
Zobacz pełną recenzje

Recenzje krytyków bez oceny końcowej

Nie są brane pod uwagę do średniej CyberKrytyk
Dungeons & Dragons: Dark Alliance spaliło na panewce, niestety. Ubolewam, ponieważ liczyłem na ten tytuł - przedpremierowe materiały dawały mi nadzieję na porządnego slashera co-op. Studio Tuque Games nie dowiozło nawet dobrej jakości tytułu.
Zobacz pełną recenzje

Dodaj ocenę gracza