Doom Eternal


Producent: id Software
Premiera: 20 marca 2020
Wersja językowa: polska (dubbing)
Tryb: jednoosobowy, wieloosobowy (Internet)
Gatunek: , ,
Udostępnij:

Stworzony przez id Software DOOM® Eternal™ to bezpośrednia kontynuacja nagradzanej i bestsellerowej gry DOOM® z 2016 r. Doświadcz doskonałej kombinacji szybkości i mocy, walcząc i zabijając, by przedrzeć się przez mroczne wymiary, oraz całkiem nowej jakości w tej pierwszoosobowej grze ciągłej walki. Napędzany technologią idTech 7 i rozbrzmiewający zupełnie nową, pulsującą rytmem ścieżką dźwiękową stworzoną przez Micka Gordona DOOM Eternal pozwoli ci wcielić się w niepowstrzymanego DOOM Slayera, wykańczającego nowe i klasyczne demony za pomocą potężnych broni w niewidzianych dotąd światach.

Wersja gry na Nintendo Switch bez polskiej wersji językowej.

Recenzje krytyków

Liczyliście na takiego samego Dooma, jak zawsze? To się przeliczyliście - i bardzo dobrze, bo wyszło z tego coś dużo lepszego. Nie tylko w obrębie samej marki Doom i strzelanin id Software, ale i w gatunku strzelanin ogółem.
Zobacz pełną recenzje
Doom Eternal ulepsza i dodaje do poprzedniej odsłony tyle, że momentami aż przesadza. Na szczęście w kwestii eksterminacji demonów nadal nie ma sobie równych.
Zobacz pełną recenzje
DOOM Eternal w trzech słowach: „dynamika, arsenał, radość”. To właśnie te trzy zagadnienia najlepiej definiują produkcję, która jest przeładowana giwerami, dziką akcją oraz przyjemnością płynącą z połączenia dwóch poprzednich elementów.
Zobacz pełną recenzje
Co najwyżej przyzwoita strzelanka. Nie umywa się nawet do wersji z 2016 roku.
Zobacz pełną recenzje
... brać, grać, delektować się każdą kolejną chwilą spędzoną na mordowaniu demonów! To niewątpliwie lepsza, odważniejsza wersja tego, co otrzymaliśmy w 2016 roku, gdy DOOM powracał po latach przerwy.
Zobacz pełną recenzje
Doom Eternal – czy warto kupić? Tak, tak i jeszcze raz tak! Ale nie bezwarunkowo. Doom Eternal nie jest grą dla każdego i jeśli nie nadajesz na tych samych falach, co id Software, rozczarujesz się. Chyba najważniejsza jest kwestia dopasowania się do szaleńczych potyczek.
Zobacz pełną recenzje
Jest grą na wskroś doskonałą, która przede wszystkim daje ogromną satysfakcję z rozgrywki, a czegoś takiego mi zwyczajnie brakowało!
Zobacz pełną recenzje
Trwająca około 15 godzin kampania to wciągający, krwawy rollercoaster, z którego nie chce się schodzić. A gdyby komuś było mało, to będzie mógł pobawić się także w multiplayerze ...
Zobacz pełną recenzje
Doom Eternal pewnie ma też inne wady, ale kilka godzin po usłyszeniu ostatniego, triumfalnego metalowego riffu, który zakończył tę edycję wiecznych zmagań Doom Slayera, wciąż nie potrafię sobie tych wad przypomnieć. Czy można znaleźć lepszą rekomendację?
Zobacz pełną recenzje
Jeśli DOOM z 2016 roku Wam się podobał, to będziecie zakochani w DOOM Eternal. Studio id Software powtórzyło sprawdzony koncept, ale doszlifowało go przy tym w absolutnie każdej kwestii.
Zobacz pełną recenzje
Jeśli szukacie produkcji, przy której moglibyście dać upust swojej wewnętrznej chęci likwidowania wszystkiego, co się rusza i macie w sobie żyłkę odkrywcy, pragnącego eksplorować poziomy w poszukiwaniu znajdziek, to Doom Eternal jest dla Was idealną produkcją.
Zobacz pełną recenzje
Doom Eternal jest w mojej opinii świetną grą. Port na Nintendo Switch wypadł naprawdę rewelacyjnie, nie licząc paru błędów napotkanych w rozgrywce.
Zobacz pełną recenzje
Doom Eternal jest tytułem naprawdę kapitalnym. Dla fanów oldschoolu pozycja obowiązkowa. Dla osób potrzebujących odstresowania również. Mnogość broni oraz znajdziek zapewni dużą ilość zabawy.
Zobacz pełną recenzje
Rozrywka piekielnie wciągająca, lecz na dłuższą metę męcząca.
Zobacz pełną recenzje
... "DOOM: Eternal"pozostaje ucztą dla oka, zwłaszcza jeśli nasze oczy spragnione są boschowskich obrazów zmierzchu cywilizacji.
Zobacz pełną recenzje
Doom Eternal na Nintendo Switch zdecydowanie nie jest najlepszą wersją tej gry. Ba – pod względem technicznym i komfortu z zabawy jest bez wątpienia najgorszą, jaka dostępna jest na rynku.
Zobacz pełną recenzje
Mimo iż uważam DOOM Eternal za nieco gorszego od swojego poprzednika, będę zdziwiony, jeśli nie zostanie najlepszym FPS-em tego roku.
Zobacz pełną recenzje
Prawdziwa uczta dla graczy lubiących efektowne i dynamiczne strzelanki. Jakość oraz tempo rozgrywki to najwyższy poziom game designu.
Zobacz pełną recenzje
Nie boję się tego powiedzieć – Doom Eternal to jedna z lepszych gier ostatnich lat. To po prostu niczym nieprzerwana rozrywka ze świetną oprawą graficzną, rewelacyjnymi animacjami i jeszcze lepszą muzyką.
Zobacz pełną recenzje
Doom Eternal to przykład świetnego sequela. Praktycznie każdy element uległ zmianom na plus, a sama rozgrywka wciąż zdaje się trzymać reguł, które pokochały rzesze graczy na całym świecie.
Zobacz pełną recenzje
Doom Ethernal to pod każdym względem rozwój względem poprzednika.
Zobacz pełną recenzje
Doom Eternal to naprawdę bardzo dobra strzelanka. Z pewnością nie dla każdego, bo z jednej strony jest ciężkawy klimat, a z drugiej zawrotne tempo. Oba te elementy mogą trochę zmęczyć.
Zobacz pełną recenzje
Doom Eternal to świetna, staro szkolna strzelanka, dostarczyła mi masę radości i frajdy. Urzekła mnie swoim gęstym klimatem i krwawą jatką.
Zobacz pełną recenzje
Najlepszy shooter tej generacji? Bezsprzecznie. Całkowicie mnie pochłonął, przysłaniając cały boży świat. Przestałem chodzić do toalety, przestałem jeść, dziewczyna ode mnie odeszła, a rodzina wezwała księdza na egzorcyzmy. Ale walić to. Demony same się nie rozczłonkują, prawda?
Zobacz pełną recenzje

Recenzje krytyków bez oceny końcowej

Nie są brane pod uwagę do średniej CyberKrytyk
Tytuł powala wizualnie, również na konsoli. Osiągnięto mistrzowską równowagę między walkami, eksploracją i elementami zręcznościowymi.
Zobacz pełną recenzje

Dodaj ocenę gracza