Doom Eternal: The Ancient Gods – Part Two


w , ,
Producent: id Software
Premiera: 18 marca 2021
Wersja językowa: polska (dubbing)
Tryb: jednoosobowy
Gatunek: , ,
Udostępnij:

Doom Eternal: The Ancient Gods - Part Two to drugi dodatek do gry Doom Eternal. Dodatek jest w pełni samodzielny i nie wymaga do uruchomienia podstawowej wersji gry.

Udało ci się przeciwstawić bogom i obudzić pradawne zło. Teraz pora zgromadzić rozproszone armie strażników, rozpocząć oblężenie ostatniego bastionu sił piekielnych, przebić się przez mury fortecy i zmierzyć z samym Mrocznym Panem. Na szali ważą się losy wszechświata. Twoja wojna przeciwko Piekłu kończy się tutaj.

Przeżyj epickie zakończenie sagi DOOM Slayera. Od chwili gdy zostałeś aktywowany przez Samuela Haydena w ośrodku UAC na Marsie aż po zniszczenie Ikony Grzechu, wszystkie twoje bitwy prowadziły do tej chwili. Przygotuj się na oblężenie Immory, ostatniego bastionu mrocznego wymiaru, rzuć wyzwanie Mrocznemu Panu w walce i na zawsze zapieczętuj demony w Piekle.

Recenzje krytyków

Więcej chaosu, więcej metalu, więcej demonicznej juchy - to godne zakończenie wędrówki DOOM Slayera!
Zobacz pełną recenzje
DOOM Eternal: The Ancient Gods Part I oraz Part II wymęczą i zapewnią oczekiwaną akcję. id Software przygotowało godne zakończenie znakomitej gry, które nie oferuje wielu nowych doświadczeń. To wymagające i satysfakcjonujące zakończenie.
Zobacz pełną recenzje
[...] drugi dodatek do Doom Eternal dostarcza wybornej, ale i wymagającej rozgrywki, z kilkoma, drobnymi urozmaiceniami i lepiej przemyślanymi poziomami. Zdecydowanie must have dla każdego fana serii.
Zobacz pełną recenzje

Dodaj ocenę gracza