Doom Eternal: The Ancient Gods – Part One


w , ,
Producent: id Software
Premiera: 20 października 2020
Wersja językowa: polska (dubbing)
Tryb: jednoosobowy
Gatunek: , ,
Udostępnij:

Doom Eternal: The Ancient Gods - Part One to pierwszy dodatek do gry Doom Eternal. Dodatek jest w pełni samodzielny i nie wymaga do uruchomienia podstawowej wersji gry.

Twoja wojna jeszcze nie dobiegła końca... pokonanie Khan Maykr zakłóciło równowagę sił, co zagraża wszelkiemu stworzeniu. Legiony Piekieł splądrowały niebo i zagrażają wszystkim wymiarom. Z pomocą starego sojusznika przedrzyj się na Urdak, by decydować o losach wszechświata. Teraz wszystko w twoich rękach.

Przeżyj nową misję podczas swej wiecznej walki ze złem. Uwolnij żądzę zemsty i zmierz się z najtrudniejszą próbą, maszerując z powrotem do wymiaru Maykrów. Pokonaj potężne nowe zagrożenia, przywróć pokój w niebiosach i odkryj splugawienie, które rzuciło cały wszechświat w chaos.

Recenzje krytyków

The Ancient Gods dorówna lub nawet przeskoczy poprzeczkę zawieszoną przez część pierwszą… a może zapowie kolejny dodatek czy też odsłonę serii? Czas pokaże. Tak jak było, tak nadal jest - DOOM jest wieczny!
Zobacz pełną recenzje
Jeśli podobał Wam się Doom Eternal, ale był dla Was za łatwy, to nie zwlekajcie z wskoczeniem do The Ancient Gods Part 1.
Zobacz pełną recenzje
Doom Eternal: The Ancient Gods Part One - podobnie jak "podstawka" - prezentuje się świetnie. Odwiedzane plansze cieszą oko świetnymi projektami oraz dbałością o szczegóły.
Zobacz pełną recenzje
„The Ancient Gods: Part One” to dodatek bardzo dobry, lecz nieoferujący wielu nowości. Fakt, że nie jest długi, sprawia, że lepiej odczuwać lekki niedosyt niż przesyt po pochłonięciu wszystkiego na raz.
Zobacz pełną recenzje
To kilka godzin więcej tej samej, miodnej zabawy, z kilkoma urozmaiceniami, dodającymi jej pikanterii. Jedyny minus, jaki przychodzi mi do głowy, to stosunkowo wysoki poziom trudności ...
Zobacz pełną recenzje

Dodaj ocenę gracza