Doom 3: VR Edition


w
Producent: id Software
Premiera: 29 marca 2021
Wersja językowa: angielska
Tryb: jednoosobowy
Gatunek: , , ,
Udostępnij:

DOOM 3: VR Edition to pełna wersja docenionej strzelanki akcji z elementami horroru, przekształcona w niesamowitą przygodę VR zawierającą podstawową wersję DOOM-a 3 oraz oba rozszerzenia kampanii – Resurrection of Evil i The Lost Mission. To w sumie ponad 15 godzin brutalnej rozgrywki.

Chwyć potężny arsenał gromiący demony we własne ręce, dzięki pełnej obsłudze kontrolera celowniczego. Skorzystaj z precyzji kontrolera celowniczego, aby zaliczyć idealne trafienie w głowę, z łatwością zerkaj co jest za rogiem albo strzelaj na ślepo zza osłony. Możesz też unikać ataków, nie zdejmując palca ze spustu.

Recenzje krytyków

Doom 3: VR Edition to dość udana produkcja. Nie sposób jednak odmówić jej pewnej archaiczności. Przez to na pewno nie jest grą skierowaną dla każdego. Niemniej jednak to godna rozważenia produkcja dla osób poszukujących połączenia horroru i strzelanki na PS VR.
Zobacz pełną recenzje
Rozrywka tylko dla koneserów tęskniących za retroklimatem albo spragnionych ciekawostek takich jak ograny klasyk przedstawiony w wersji VR. Tytuł dobry dla chwilowej rozrywki albo uronienia łzy wzruszenia na wspomnienie dawnych potyczek.
Zobacz pełną recenzje

Recenzje krytyków bez oceny końcowej

Nie są brane pod uwagę do średniej CyberKrytyk
DOOM 3 VR to jedna z lepszych strzelanek dostępna na sprzęty wirtualnej rzeczywistości i uważam, że warto się z nim zapoznać. Tym bardziej że mamy tutaj do ukończenia aż trzy kampanie.
Zobacz pełną recenzje

Dodaj ocenę gracza