Disco Elysium: The Final Cut


w , ,
Producent: ZA/UM
Premiera: 30 marca 2021
Wersja językowa: angielska
Tryb: jednoosobowy
Gatunek:
Udostępnij:

Ulepszona wersja RPG-a wydanego w 2019 roku na PC. Posiadacze pierwszego pecetowego wydania otrzymają wersję The Final Cut za darmo.

Zostań bohaterem albo całkowitą ludzką katastrofą.

Disco Elysium to stylowa gra role playing w otwartym świecie, w której to Ty decydujesz, jakim chcesz być detektywem.

Budzisz się w zdemolowanym pokoju w hostelu, z kacem i nie pamiętając niczego. Śledź losy detektywa, który próbuje poskładać swoje życie, jednocześnie badając morderstwo w mieście Revachol.

 

Recenzje krytyków

Disco Elysium: The Final Cut to wciąż najwyższy poziom fabularny, genialny klimat i cudowna przygoda. Niestety na PS5 nie wyszło to tak dobrze, jak na PC. I choć za te pierwsze cechy bez zastanowienia dałbym „dziewiątkę”, to pojawiło się sporo błędów, o których zwyczajnie nie da się zapomnieć.
Zobacz pełną recenzje
[...] nawet biorąc pod uwagę te wszystkie niedociągnięcia Disco Elysium: The Final Cut w wersji konsolowej, to wciąż rewelacyjny erpeg. [...] Cóż, wersja pecetowa z pewnością posiada ich mniej (chociażby dlatego, że posługuje się klasycznym sterowaniem, a rozmiar czcionki nie odgrywa tu takiej roli), więc możecie rozważyć zakup Disco Elysium: The Final Cut na tę platformę.
Zobacz pełną recenzje
Disco Elysium to wspaniała interaktywna książka, w której wszystkiego dowiadujemy się przez dobrze napisane rozmowy. Polecam tę produkcję wszystkim miłośnikom gier, w których kierunek rozwoju naszej postaci ma realny sposób na przebieg misji.
Zobacz pełną recenzje
Jest pozycją obowiązkową, z którą powinni się zapoznać fani RPG ze wszystkich platform gamingowych. To współczesna klasyka, do której przyszłe roleplay’e będą porównywane, tak, jak jej estońscy twórcy sami odnosili się do Planescape: Torment. I wreszcie, to doświadczenie warte zaangażowania, przemyślenia i kontemplacji tego, czym dla ciebie jest opowieść o nieszczęśliwym detektywie.
Zobacz pełną recenzje

Dodaj ocenę gracza