Destruction AllStars


w
Producent: Lucid Games
Premiera: 2 lutego 2021
Wersja językowa: polska (napisy)
Tryb: jednoosobowy, wieloosobowy (Internet)
Gatunek: ,
Udostępnij:

Ryk tłumu… warkot silników… trzask metalu… gwiazdy i samochody zderzają się w ramach globalnego fenomenu Destruction AllStars. Bohaterowie… ikony… globalne sensacje - szesnaście nieustraszonych, charyzmatycznych AllStars to lista międzynarodowych zawodników walczących o mistrzostwa Global Destruction Federation. Wykorzystaj zdolności każdego Allstar, aby dostosować swoją taktykę i styl gry - wykorzystaj ich zwinność, szybkość lub siłę, aby niszczyć i omijać rywali dzięki potężnym umiejętnościom przełączania się między pojazdami lub wskakiwania na pędzące samochody w oszałamiających próbach przejęcia.

Recenzje krytyków

Miał być wielki powrót car brawlerów, a ostatecznie skończyło się na przełknięciu słodko-gorzkiej pigułki. Szkoda, bo Destruction AllStar pod pewnymi względami broni się i to zdecydowanie.
Zobacz pełną recenzje
Destruction AllStars jest średniakiem, który nie zadowoli nawet fanów bliźniaczo działającego Rocket League. Lucid Games nie zadbał o wciągające tryby ani rozbudowane sterowanie pojazdami, przez co wkrada się monotonia. Sama robiąca ogromne wrażenie oprawa wizualna nie wyniesie tytułu na piedestał.
Zobacz pełną recenzje
Jeśli popatrzymy na nią jak na darmówkę, którą otrzymujemy dodatkowo w ramach PlayStation 5, to jest to miła niespodzianka. Jeśli jednak weźmiemy pod uwagę, że za jakiś czas trzeba będzie za nią zapłacić, to sytuacja przestaje być kolorowa. No, ale - znowu z innej strony patrząc - jeśli produkcja będzie w przyszłości rozwijany, to możliwe, że będzie warta nawet wysokiej ceny.
Zobacz pełną recenzje
Destruction AllStars to nie tytuł takiego kalibru jak Rocket League, choć nie można wykluczyć, że kiedyś dotrze do tego poziomu - twórcy zapowiedzieli bowiem rozwój przez co najmniej rok. Na razie jednak jest jedynie średnio.
Zobacz pełną recenzje
Zabawa ogólnie nie jest zła, ale na dłuższą metę i z obecnie dostępną zawartością po prostu nużąca.
Zobacz pełną recenzje

Recenzje krytyków bez oceny końcowej

Nie są brane pod uwagę do średniej CyberKrytyk

Dodaj ocenę gracza