DC Super Hero Girls: Teen Power


Producent: Nintendo
Premiera: 4 czerwca 2021
Wersja językowa: angielska
Tryb: jednoosobowy
Gatunek:
Opis:

Dołącz do walki jako Wonder Woman, Supergirl i Batgirl z serialu animowanego DC Super Hero Girls i uratuj Metropolis przed najbardziej znanymi super-złoczyńcami DC!

Każdy z bohaterów może walczyć z bandziorami za pomocą unikalnego zestawu umiejętności: Wonder Woman wykorzystuje swoje wojownicze umiejętności z Lasso Prawdy i Latającą Tarczą, Supergirl ma Heat Vision i Super-Breath, a Batgirl może tworzyć gadżety do walki z przestępczością takie, jak Batarang i Bat-Hook. Ale kiedy nie walczysz z przestępczością, musisz zrównoważyć superżycie z życiem nastolatków.

Recenzje krytyków

DC Super Hero Girls – Teen Power to dobra propozycja dla osób szukających prostej rozgrywki z bohaterami DC Comics. Szkoda, że nie znajdziemy tu trybu współpracy. Nieprzyjemne wrażenie wywołuje też brak obsługi ekranu dotykowego.
Zobacz pełną recenzje
Włączając DC Super Hero Girls: Teen Power nie spodziewałem się zbyt wiele. W kilku miejscach zostałem zaskoczony przygotowanymi systemami, szybko mierziła mnie powtarzalność misji i prosta rozgrywka, ale nie ukrywajmy, ja nie jestem w grupie odbiorców.
Zobacz pełną recenzje
Jest to prosta w odbiorze i wykonaniu gra z małym, otwartym światem, do którego spokojnie można puścić samotnie dziecko. Nie zgubi się, nie skaleczy, a będzie się dobrze bawiło.
Zobacz pełną recenzje

Dodaj ocenę gracza