Danger Scavenger


Producent: Piotr Wolk, Star Drifters
Premiera: 25 marca 2021
Wersja językowa: polska (napisy)
Tryb: jednoosobowy, wieloosobowy (wspólny ekran)
Gatunek: ,
Udostępnij:

Danger Scavenger to dynamiczna gra typu roguelite skyline crawler w cyberpunkowym klimacie. Wysadzaj roboty, rąb i strzelaj do nich na dachach wieżowców. Wybierz drogę prowadzącą na wyższe poziomy, rabuj, kupuj przedmioty, ulepszaj swoją postać, walcz z korporacjami – bądź buntownikiem!

Zabójczo skuteczni. Świetnie wyszkoleni. I praktycznie niewidoczni dla obojętnych na to, co się wokół nich dzieje, mieszkańców wielkich metropolii. Stawiają czoła chciwym korporacjom, których kontroli podlegały dotąd całe narody. Ważniaki w garniturach pogardliwie nazwali ich Scavengersami.

Recenzje krytyków

... nad zakupem powinni zastanowić się przede wszystkim fani rogalików. To dla nich skierowana jest ta produkcja. Pozostali nie znajdą tam zbyt wiele ciekawego. Bardzo dobre strzelanie nic tutaj nie zmienia... Zapomnij jednak o zabawie na Switchu. Póki deweloper jej porządnie nie połata, nie ma sensu po nią sięgać.
Zobacz pełną recenzje
... Danger Scavenger to zupełnie typowy reprezentant gatunku roguelike'ów. Nie ma w nim niemal niczego nowatorskiego. Grając w niego, nie czułem żadnego powiewu świeżości. To solidna, rzemieślnicza robota - nie mniej, nie więcej. Jeśli to wam wystarczy, spróbujcie!
Zobacz pełną recenzje
Ogólnie Danger Scavenger to naprawdę kawał niegłupio wycenionionego (bo na około 30, 40 zł w zależności od platformy i promocji) roguelike... Problem w tym, że w obecnym stanie pochlebne słowa nie tyczą się wersji na Nintendo Switch.
Zobacz pełną recenzje

Recenzje krytyków bez oceny końcowej

Nie są brane pod uwagę do średniej CyberKrytyk
Miłośników gatunku roguelite z pewnością usatysfakcjonuje wymagająca rozgrywka, a cyberpunkowy sznyt ma szansę zainteresować grą szersze grono osób. Póki co port na Nintendo Switch Lite wymaga jednak poprawek, bo w obecnej formie ciężko nazwać rozgrywkę komfortową.
Zobacz pełną recenzje
Danger Scavenger samo w sobie to całkiem przyjemne dzieło. Potrafi umilić czas, zachęcić do kombinowania, eliminacji wrogów i zabawy arsenałem. Niestety, wersja na Switcha boryka się z problemami technicznymi, które powinny być wyeliminowane.
Zobacz pełną recenzje

Dodaj ocenę gracza