Curse of the Dead Gods


Producent: Passtech Games
Premiera: 23 lutego 2021
Wersja językowa: angielska
Tryb: jednoosobowy
Udostępnij:

Jesteś poszukiwaczem niewypowiedzianych bogactw, wiecznego życia i boskich mocy. Twoje dążenia doprowadzą Cię do tej przeklętej świątyni — pozornie niekończącego się labiryntu pełnego bezdennych czeluści, śmiertelnych pułapek i potworów.

Recenzje krytyków

Curse of the Dead Gods nie przyciągnie każdego. Może jednak przypaść do gustu fanom hack'n'slash, czy rogue-lite. Jest tu oczywiście pewna losowość i jeśli nie jest ona problemem, gra może zaoferować sporo godzin dobrej zabawy. To krótko mówiąc świetna produkcja, która zasługuje na uznanie.
Zobacz pełną recenzje
Jestem pewien, że Curse of the Dead Gods zgarnie wiele nagród w podsumowaniach 2021 roku. To fenomenalny „indyk”.
Zobacz pełną recenzje
Ogólnie rzecz biorąc, Curse of the Dead Gods to całkiem przyzwoita gra. Chociaż nie wnosi nic od siebie, łączy najlepsze cechy innych roguelite'ów. Żałuję tylko że nie jest bardziej zróżnicowana ...
Zobacz pełną recenzje
Curse of the Dead Gods jest świetną produkcją i obowiązkową pozycją dla miłośników gatunku hack ‘n slash. Ta gra jak mało która z każdym ponownym przechodzeniem fragmentu mapy nie frustruje, a daje motywacyjnego kopa
Zobacz pełną recenzje

Recenzje krytyków bez oceny końcowej

Nie są brane pod uwagę do średniej CyberKrytyk
To gra poprawna, jednak nie wyróżniająca się niczym szczególnym. Co nie zmienia jednak faktu, że powinna spokojnie wystarczyć na kilka godzin, wieczornej rozrywki.
Zobacz pełną recenzje
Uważam, że jest to gra, którą można traktować jako formę zapełniacza, zabijacza czasu. Sprawdza się w krótkich sesjach, w trakcie oczekiwania na coś innego.
Zobacz pełną recenzje

Dodaj ocenę gracza