Chivalry 2


w , , , ,
Producent: Torn Banner Studios
Premiera: 8 czerwca 2021
Wersja językowa: polska (napisy)
Tryb: wieloosobowy (Internet)
Gatunek: ,
Udostępnij:

Chivalry 2 to symulująca walkę wręcz pierwszoosobowa gra sieciowa, zainspirowana filmowymi wersjami epickich średniowiecznych bitew. Stań w szranki podczas walki na miecze, uniknij deszczu płonących strzał, weź udział w oblężeniu olbrzymiego zamku i przeżyj mnóstwo innych, emocjonujących chwil.

Recenzje krytyków

Chivalry 2 to gwarant dobrej zabawy, o ile oczywiście lubicie tego typu rozgrywkę. [...] Satysfakcjonujący system walki, chaotyczne i brutalne starcie, do 64 graczy na jednej mapie, znakomita oprawa audio-wizualna, to wszystko sprawia, że dla mnie Chivalry 2 to jedna z najlepszych sieciowych przygód od lat.
Zobacz pełną recenzje
Pojedynkowanie się w grze jest łatwe do nauki, ale trudne do opanowania. Jednak starcia zawsze bawią, ponieważ widzimy przed sobą ciągłą, intensywną bitwę. [...] przydałyby się bardziej zróżnicowane tryby rozgrywki, które zmieniałyby tempo gry.
Zobacz pełną recenzje
Spędziłem z Chivalry 2 łącznie już kilkadziesiąt godzin, zaliczając w to wersję beta, i wciąż mi mało. To porządna, sieciowa nawalanka, która za każdym razem oferuje coś innego. Coś, co sprawia, że nigdy nie nudzi.
Zobacz pełną recenzje
Chivalry 2 zapowiada się na świetny multiplayer. System walki stawia graczom potężne wyzwanie, szczęście nie ma w pojedynkach większego znaczenia, a rosnący skill rywali zmusza do ciągłego uczenia się i adaptowania do różnych styli gry.
Zobacz pełną recenzje
...jedna z najprzyjemniejszych gier online, w jakie miałem okazje zagrać w ciągu ostatnich lat. Już teraz tytuł ten trzyma bardzo wysoki poziom, a po paru aktualizacjach może być to jedną z najlepszych gier tego typu.
Zobacz pełną recenzje
Jest to gra perfekcyjna niemal pod każdym względem i widać ogrom pracy włożonej w ten tytuł przez studio Torn Banner. Dodatkowym atutem jest fakt, że zawartość dodawana w przyszłości będzie całkowicie za darmo, co w dzisiejszych czasach nie jest już niestety normalnością.
Zobacz pełną recenzje
Klimat wielkich, epickich bitew, w których udział biorą dziesiątki rycerzy, jest tutaj niepowtarzalny i muszę przyznać, że od bardzo dawna żaden inny multiplayerowy tytuł nie wywołał u mnie takich emocji jak ten.
Zobacz pełną recenzje
Chivalry 2 to świetna kontynuacja, która przypadnie do gustu nie tylko fanom pierwszej części, ale również nowym graczom. Zręcznościowy, ale równocześnie wymagający system rozgrywki oraz bitwy na rozległych mapach to zdecydowane plusy tytułu.
Zobacz pełną recenzje
Rozgrywka wciąga, posiada unikalną charakterystykę, wiele opcji dostosowania i tych związanych z wyborem. Wizualnie rewelacji bez wątpienia nie ma, jednakże spora przejrzystość pozwala się skupić na najważniejszym… na potężnych ciosach dwuręcznym mieczem czy młotem!
Zobacz pełną recenzje

Recenzje krytyków bez oceny końcowej

Nie są brane pod uwagę do średniej CyberKrytyk
Koniec końców jednak czas spędzony z Chivalry II to najprzedniejsza rozrywka! Żadne ze starć nie wygląda tak samo, cały czas coś się dzieje, jest różnorodnie.
Zobacz pełną recenzje
Chivalry 2 warto polecić każdemu, komu choć trochę podoba się pomysł chaotycznych bitew na miecze i topory, bo zrealizowano go niemal idealnie. Pomaga fakt, że gra wygląda imponująco [...]
Zobacz pełną recenzje

Dodaj ocenę gracza