Call of Duty: Warzone


w , , , ,
Producent: Raven Software / Infinity Ward
Premiera: 10 marca 2020
Wersja językowa: polska (dubbing)
Tryb: wieloosobowy (Internet)
18, ,
Udostępnij:

Witaj w Warzone – na nowej, olbrzymiej arenie walk w Modern Warfare®. Skocz na arenę, znajdź broń oraz wyposażenie i zajmij miejsce na szczycie.

Połącz siły ze znajomymi i ruszaj na zdolne pomieścić nawet 150 graczy pole bitwy. Jako pierwszy oddział zdeponujcie w nowym trybie gry jak najwięcej kasy.

Przemierzaj Werdańsk, który łączy w sobie nowe elementy oraz fragmenty najlepszych map w historii serii Call of Duty.

Recenzje krytyków

To świetna i świeża gra battle royale, która ma przed sobą świetlaną przyszłość i która dla wielu (tak samo, jak dla mnie) może okazać się numerem jeden w tym gatunku.
Zobacz pełną recenzje
Jeżeli do tej pory mieliście problem z załapaniem o co chodzi z tym całym battle royale, to jest szansa, że Warzone Was do siebie przekona.
Zobacz pełną recenzje
... polecam spróbować, to na pewno jedna z najlepszych darmowych gier, w której – co najważniejsze – mikropłatności w tej chwili są na tyle nieinwazyjne, że… ciężko je nawet dostrzec.
Zobacz pełną recenzje
Jeśli jeszcze nie dane było ci grać w Warzone, zdecydowanie polecam tę grę. Mimo mojej niechęci do Activision, muszę przyznać, że stworzyli jak na razie jedną z ciekawszych pozycji 2020 roku. Na szczęście jeszcze dużo czasu przed nami!
Zobacz pełną recenzje
Podsumowując, "Call of Duty: Warzone" to kawałek dobrego "battle royale". Ma kilka wad, które u konkretnych graczy wywołają wstręt do tej produkcji. Moim zdaniem to tylko dobry zapychacz, co także nie do końca wyszło deweloperom.
Zobacz pełną recenzje

Recenzje krytyków bez oceny końcowej

Nie są brane pod uwagę do średniej CyberKrytyk
... warto dać tej grze szansę, bo to po prostu bardzo dobre battle royale w otoczce Call of Duty. I jest... za darmo.
Zobacz pełną recenzje
Call of Duty: Warzone jest strzałem w dziesiątkę ze strony Activision. Gra, mimo że miewa problemy z lagami i jest jeszcze w fazie beta, już zaskarbiła sobie niesamowitą popularność i sympatie graczy.
Zobacz pełną recenzje

Dodaj ocenę gracza