Breathedge


Producent: RedRuins Softworks
Premiera: 25 lutego 2021
Wersja językowa: polska (napisy)
Tryb: jednoosobowy
Udostępnij:

Data premiery w fazie wczesnego dostępu: 13 września 2018

Przetrwaj w otwartej przestrzeni kosmicznej! Wraz z nieśmiertelną kurą odkryj prawdę stojącą za nagłą katastrofą statku kosmicznego. Twórz narzędzia, pilotuj pojazdy, a nawet kontroluj stacje kosmiczne, aby przetrwać i przeszukać szczątki statku.

Breathedge to ironiczna gra survivalowa, o przygodach w kosmosie. Wciel się w rolę prostego faceta o imieniu Człowiek , który niesie prochy dziadka na galaktyczny pogrzeb i nagle odnajduje się w samym środku galaktycznego spisku.

Recenzje krytyków

Breathedge jest grą interesującą, mapa robi odpowiednio pozytywne wrażenie, podobnie jak zwiedzane lokacje. Humor też jest niczego sobie, a znajdowane znajdźki potrafią rozśmieszyć. Niestety jednak sama gra mocno traci po pewnym czasie, kiedy wtrąca się żmudność oraz irytacja.
Zobacz pełną recenzje
Breathedge musiałoby być mniej liniowe, oferować mniej zapętloną rozgrywkę i posiadać system szybszego poruszania się naszego bohatera, bym mógł z czystym sumieniem uznać, że to gra warta świeczki.
Zobacz pełną recenzje
Breathedge to humorystyczny survival z wciągającym wątkiem fabularnym. Choć z początku może się dłużyć, to z czasem wynagrodzi nam czas, spędzony na zbieraniu surowców. Warto też ją wypróbować chociażby dla przepięknej grafiki pokazującej nam przestrzeń kosmiczną.
Zobacz pełną recenzje
Sama rozgrywka, znajdowanie nowych schematów, surowców, a w końcu konstruowanie elementów wyposażenia, które pozwalają nam lecieć dalej, szybciej czy po prostu wygodniej, jest naprawdę satysfakcjonująca.
Zobacz pełną recenzje

Recenzje krytyków bez oceny końcowej

Nie są brane pod uwagę do średniej CyberKrytyk
Wywalając kawę na ławę grało mi się świetnie przez 2h, dopóki nie zmęczyły mnie podróże do kapsuły, na dodatek poza grą w Conan Exile do tej pory nie wciągnął mnie żaden survival, dlatego średnio oceniam tą grę. Może gdyby była ona bardziej przygodowa to z radością bym ją przeszedł od deski do deski.
Zobacz pełną recenzje
Jeżeli tak jak ja uwielbiacie odświeżony Prey, bawiliście się świetnie podczas eksploracji kosmosu w Dead Space a bliższy waszemu sercu jest No Man's Sky niż Minecraft, to jest to pozycja obowiązkowa.
Zobacz pełną recenzje

Dodaj ocenę gracza