Black Legend


Producent: Warcave
Premiera: 25 marca 2021
Wersja językowa: angielska
Tryb: jednoosobowy
Gatunek: , ,
Udostępnij:

Poprowadź oddział najemników do przeklętego miasta Grant i pomóż utrzymującemu się ruchowi oporu w walce z zabójczym kultem fanatyków. Oczyść mgłę spowijającą ulice i wywołującą szaleństwo wśród ludności w tej ekscytującej strategii turowej RPG z alternatywną historią!

Badaj zniszczone uliczki Grantu, XVII-wiecznego miasta opartego na architekturze Nizin. Wspieraj ruch oporu w walce z kultystami Mefista.
Odkryj historię Mefista, groźnego Alchemika, który stworzył wywołującą szaleństwo mgłę i przysłonił nią całe miasto.
Walcz za pomocą alchemii ciała, opartej na starej teorii humoralnej. Opanuj cztery różne niestabilności i łącz je z atakami katalizującymi, aby zadawać wrogom ogromne obrażenia!
Odblokuj 15 grywalnych klas, z których każda poznaje unikatowe zdolności i obsługuje inny sprzęt. Opanuj te elementy, współdziałaj z innymi jednostkami i zostań ostatecznie wyzwolicielem Grantu!
Dostosuj swoją podróż, wybierając lekką rozgrywkę dla miłośników fabuły lub hardkorowe wyzwanie, które ukarze każdą pomyłkę.

Recenzje krytyków

Black Legend to produkcja pełna sprzeczności. Z jednej strony mamy miałką fabułę i marną stronę wizualną w połączeniu z kiepskim udźwiękowieniem. Z drugiej jednak rozgrywka wciąga mimo swoich wad i czekamy na kolejne starcia.
Zobacz pełną recenzje
Black Legend mogło być dobre. Miałoby swoje bolączki jak niewygodne sterowanie, czy krztusząca się animacja. Ale poza tym jest ciekawa fabuła, pociągający klimat i stylistyka, oraz przemyślana rozgrywka. Niestety, łatwo o zepsucie zapisu, co niszczy cały postęp. Gracie więc na własne ryzyko.
Zobacz pełną recenzje

Recenzje krytyków bez oceny końcowej

Nie są brane pod uwagę do średniej CyberKrytyk
Bardzo bym chciał, ale niestety nie jestem w stanie zarekomendować strategii od Warcave. Mimo ciekawych realiów, w końcu ile znacie gier dziejących się w realiach średniowiecznej Europy, gra jest nieładna, nużąca i niedopracowana.
Zobacz pełną recenzje

Dodaj ocenę gracza