Before Your Eyes


w
Producent: GoodbyeWorld Games
Premiera: 8 kwietnia 2021
Wersja językowa: angielska
Tryb: jednoosobowy
Gatunek:
Udostępnij:

Before Your Eyes to pierwszoosobowa gra narracyjna, która opowiada historię podróży duszy w zaświaty za pomocą nowej i innowacyjnej formy interakcji - twoich prawdziwych mrugnięć.

Historia rozpoczyna się po twojej śmierci, na pokładzie statku mitycznego przewoźnika, którego zadaniem jest przewożenie dusz do zaświatów. Aby pomóc ci przejść dalej, musi on najpierw poznać historię twojego życia. I tak oto wysyła cię w przeszłość, abyś na nowo przeżył swoje najważniejsze chwile.

Gra wykorzystuje twoją kamerę internetową, aby zanurzyć cię w tej historii w sposób, jakiego nigdy wcześniej nie doświadczyłeś. Nauczysz się kontrolować tok narracji za pomocą swoich prawdziwych oczu - mrugając przez cenne wspomnienia o rodzinie, pierwszej miłości i początkach kariery artystycznej. Ale wkrótce tajemniczy przewoźnik zaczyna podejrzewać, że nie pokazujesz mu wszystkiego, co chce zobaczyć. Wepchnie cię więc głębiej w mroczne zakamarki twoich najbardziej wypartych wspomnień, ujawniając ostatecznie łamiącą serce prawdę.

Recenzje krytyków

Używanie oczu do sterowania naprawdę pogłębiło naszą imersję, zwłaszcza że gra bardzo skutecznie rejestruje wszelkie ruchy. [...] Chociaż jesteśmy zachwyceni Before Your Eyes, nie na każdym gra zrobi takie wrażenie. Interakcje ograniczają się tu wyłącznie do przewijania historii i czytania dialogów. Trwa dwie godziny, więc jest również dość krótka i liniowa [...]
Zobacz pełną recenzje

Dodaj ocenę gracza