Balan Wonderworld


Producent: Balan Company, Arzest
Premiera: 26 marca 2021
Wersja językowa: polska (napisy)
Tryb: jednoosobowy, wieloosobowy (podzielony ekran)
Udostępnij:

BALAN WONDERWORLD to wspaniała platformowa gra akcji, związana z Teatrem Balana. Prowadzeni przez enigmatycznego maestro, Balana, gwiazdy show Emma i Leo będą używać specjalnych umiejętności licznych kostiumów, podczas swoich przygód w dziwacznym i pełnym fantazji świecie Wonderworld. Tutaj wspomnienia i krajobrazy ze świata rzeczywistego łączą się z rzeczami, które są cenne dla różnych ludzi. W Wonderworld na nasze gwiazdy czeka dwanaście różnych historii, z których każda posiada własne, niepowtarzalne dziwactwa. Odkryją one wszystkie zakątki labiryntów, pełne trików i pułapek, aby dotrzeć do serca każdej historii.

Recenzje krytyków

Balan Wonderworld jest w zasadzie grą dla nikogo. Może przyciągnąć najmłodszych, ale pod warunkiem że spodoba im się specyficzny design. Ten raczej odrzuci starszych fanów gatunku, podobnie jak niski poziom trudności. Męczy też powtarzalność i wiele nietrafionych rozwiązań w rozgrywce.
Zobacz pełną recenzje
"Balan Wonderworld" to gra, która mogłaby zostać pozytywnie odebrana, gdyby wyszła ćwierć wieku temu. Przestarzałe mechaniki, odpychający wygląd poziomów i enigmatyczność towarzysząca fabule nie przystają do dzisiejszych platformerów.
Zobacz pełną recenzje

Recenzje krytyków bez oceny końcowej

Nie są brane pod uwagę do średniej CyberKrytyk

Dodaj ocenę gracza