Assassin’s Creed Valhalla – Gniew Druidów


w , , , ,
Producent: Ubisoft
Premiera: 13 maja 2021
Wersja językowa: polska (napisy)
Tryb: jednoosobowy
Udostępnij:

Jest to pierwszy dodatek do gry Assassin's Creed Valhalla.

Udaj się do IX-wiecznej Irlandii i ujawnij tajemnice mistycznej sekty: Dzieci Danu. Przedzieraj się przez przeklęte lasy i podziwiaj piękne krajobrazy, wspierając przy tym arcykróla Irlandii, Flanna Sinnę.
Wzbogać swoją grę Assassin's Creed Valhalla o wrażenia, jakie zapewnia dodatek Gniew Druidów:
— Daj się porwać pięknym krajobrazom IX-wiecznej Irlandii.
— Rozpraw się z ponurą i tajemniczą druidzką sektą.
— Zyskaj wpływy wśród celtyckich królów.
— Spotykaj legendarne postaci i mityczne stworzenia.

Recenzje krytyków

Gniew Druidów kontynuuje to, co napoczęła Assassin's Creed Valhalla, wzbogacając grę o nowe aktywności i treści. Rozszerzenie dostarcza więcej tego, za co pokochaliśmy najnowszą odsłonę serii. Jest też znacznie mniejsze, a bardziej zwięzła mapa tworzy miniaturową przygodę, która w wielu miejscach wypada wręcz lepiej niż podstawka.
Zobacz pełną recenzje
[...] to w gruncie rzeczy to samo, co znamy z podstawki, tylko w nowym krajobrazie. Rozszerzenie jest ciekawe, zapewnia sporo zabawy i każdy miłośnik tej serii powinien zaliczyć je w kilka dłuższych wieczorów, ale muszę przyznać, że lepiej bawiłem się przy DLC do poprzednich odsłon serii - Origins i Odyssey.
Zobacz pełną recenzje
Cóż... Assassin's Creed Valhalla: Gniew Druidów podąża drogą Assassin's Creed Origins: Ukryci. Oba fabularne dodatki nie wprowadziły tak naprawdę niczego nowego i są jedynie marnymi zapychaczami [...]
Zobacz pełną recenzje
[...] to to samo, z czym mieliśmy już do czynienia, tylko w znacznie bardziej skondensowanej formie. To oczywiście nie znaczy, że gra jest z gruntu zła i nikt nie będzie się przy niej bawił.
Zobacz pełną recenzje
„Gniew Druidów” to dodatek wciągający, lecz krótki. Nie uważam jednak, że jest on wart swojej pełnej ceny. Niemniej, jeśli chcecie zobaczyć, jak wygląda Irlandia w świecie Eivora, a nie macie dość „Valhalli”, to warto rozważyć właśnie to rozszerzenie.
Zobacz pełną recenzje
Jeśli dobrze bawiłeś się na angielskich ziemiach, nie narzekałeś na nudę i chciałeś więcej podobnej rozgrywki, to „Gniew Druidów” udanie sprawdzi się jako kilkunastogodzinna kontynuacja przygód Eivora. Gorzej gdy miałeś już serdecznie dość [...]
Zobacz pełną recenzje

Recenzje krytyków bez oceny końcowej

Nie są brane pod uwagę do średniej CyberKrytyk
Jako fan serii, a zwłaszcza ostatniej odsłony, powiem jedno – po rewelacyjnych dodatkach do Origins i Odyssey spodziewałem się czegoś znacznie lepszego. W porównaniu do tamtych jest znacznie bardziej stonowany i spokojniejszy.
Zobacz pełną recenzje

Dodaj ocenę gracza